şükela:  tümü | bugün
  • videosunu tekrar tekrar izlediğim küçük ponçik. elindeki balon düştüğünde alıp ona veren kıza durup iki saniye düşündükten sonra vurmasına ise bayıldım
  • show tv'de yayınlanan çocuktan al haberi programında döktürmektedir. durum böyle olunca, reyting için her türlü kullanılacak, bu program bitince başkasında boy gösterecektir. şöhreti hem de bu yaşında bir kez tadınca artık o da ekran şebeklerinden olacak gibi duruyor. ınşallah ailesi bilinçlidir.
  • ızlenme oranları uğruna harcanak yavrucak. sonuçta ailesinin de maddi durumunun çok iyi olduğunu düşünmüyorum. kazanacağı para artı prestij de cabası. belki ilerde dizi projelerinde görebiliriz. bu çocuktan al haberi tarzı yarışmada çok ilerleyebileceğini sanmıyorum.küçükken ben de kiloluymuşum, büyüyünce verdim umarım o da büyüyüp çakı gibi delikanlı olur.
  • şirinlik abidesi bir yavrucak. pratik zeka seviyesinin de yüksek olduğunu düşünüyorum. fakat popülarite uğruna sürekli ekranlarda gözümüzün içine sokulması insanı üzmüyor değil.

bu tarz çocuklarin böyle durumlarda gelişme çağını ne derece sağlıklı yaşadığı şahsımca şüpheli bir durum.
  • başıma bir şey gelmeyecekse itici bir çocuktur.
  • başıma ne gelirse gelsin hiç gülmediğim çocuktur.
  • son günlerde meşhur olan tatlı kişi.

kendisinin videolarını izledim, şirin çocuk yaradan ailesine bağışlasın.ama ezber cümleleri söylediği çok belli, bu sebeple hissedilen yapmacıklık biraz itici geldi.
  • acilen kilo vermesi gereken minik dadaş.
  • youtuber'ların(!) yeni gözdesi olmuş çocuk.

"çitos efe'yle bir gün geçirmek" başlıkları görüyorum.

bu youtuber'ları siker misin sabaha mı bırakırsın?