şükela:  tümü | bugün
  • geçtiğimiz hafta türkiye lansmanı yapılan c3'ün suv'umsu içi geniş, konfor odaklı yeni otomobili.
  • 2018 car of the year'da finale kalan yedi adaydan biri.

diğerleri:
    (bkz: audi a8)
    (bkz: alfa romeo stelvio)
    (bkz: bmw 5 serisi)
    (bkz: kia stinger)
    (bkz: seat ibiza)
    (bkz: volvo xc40)

kaynak
  • 31 ülkeden 31 otomotiv gazetecisinin oyları ile farklı segmentteki rakiplerini geride bırakarak autobest 2018 yılın en iyi otomobili seçildi.

autobest'şn kriteri, "satın alınabilecek en avantajlı yeni otomobil" olmak. değerlendirmede ödenen paranın karşılığında sunulan kalite, tasarım, konfor ve teknolojinin yanı sıra servis ve yedek parçaların bulunurluğu gibi 13 farklı kriter değerlendiriliyor.

geride bıraktığı modeller; 2.opel grandland x, 3.volkswagen t-roc, 4.seat ibiza, 5.ford fiesta, 6.honda civic.

bakalım 2018 car of the year ödülü de gelecek mi?
  • galerisine gittim canlı canlı gördüm. gerçekten çok güzel bir otomobil. fakat bu otomobile, bu ülkede tevazü göstermeyecekler. satılmayacak ve en fazla 2019 modelleri de getirilip piyasadan silinecek.

hem dış görünüş, hem de uzay mekiği gibi içi bence oldukça güzel ve tam genç işi bir otomobil. yerden yüksek, spoiler tavan, tavan barları derken harika görünümlü bir araç ortaya çıkmış. dizel+otomatiğini de getirseler daha iyi olabilirdi.
  • kadın arabası denildiğinde akla gelen araç.
  • dizel otomatik (feel paket) sıfır modeli 147 bin liraya (25.600 dolar) alınabilen araçtır.
  • bu araçtan kullanan varsa bilgi verirse sevinirim.
  • benim de araci kullanan birisinden bilgi almak istedigim aractir. yesillendirirseniz sevinirim
  • gerçekten güzel araba. gayet yenilikçi ve hoş bir tasarımı var. uzun zamandır inceliyorum bu arabayı. ancak citroen hakkındaki olumsuz rivayetler gidip satın almama engel oluyor. araç hakkında ekşide bile bu kadar az yazı olması insanı işkillendiriyor.
  • benim de görüşleri merak ettiğim araba.