şükela:  tümü | bugün
 • son derece zengin ve işlevsel donanımlı, geniş, modern, şık ve (bütçemi çok aşsa da) rakiplerine göre uygun fiyatlı sayılabilecek bir aile otomobilidir. arka koltukta (aslında çoğul kullanmak lazım çünkü üç bağımsız koltuğu var) yanlara ek olarak ortada da isofix sunan ya tek seçenektir, ya da çok az sayıda seçenekten biridir. çocuklarının güvenliğine önem verenler için ortadaki isofix altın değeri taşıyor!

  ancak bir sonraki otomobilim olmasının önündeki tek engel malesef fiyatı değildir. jd power & associates, top gear ve auto express gibi kuruluş ya da dergilerin yaptıkları çok büyük ve ciddi anketlerde citroen'in c2, c3, c4 ve c5 gibi modellerinin 206, 306, clio ve megane ii'lerle birlikte hep en düşük dereceleri alması, yani en sorun çıkaran ve güvenilmeyen otomobiller olarak görülmesi, bu* güzeller güzeli picasso'ya da şüpheyle bakmama sebep oluyor. yabancı otomobil dergilerindeki yorumlardaki ortak ifade ise, "bir citroen için" inanılmaz derecede kaliteli ve sağlam durduğu yönünde.

  citroen sonunda ağzıyla bir kuş tutmuşa benziyor ama tüketiciye (ve bana) yaranabilecek mi? 48.000 km'dir en ufak bir masraf çıkarmamış, sağından solundan tek bir tıkırtı bile gelmeyen honda jazz'ın üzerine koklanacak gül müdür? kullananların yorumlarını beklemek gerekiyor...

  http://www.netcars.co.uk/…en-c4-picasso-1107-1.aspx
 • bir araç tasarımıyla isminin hakkını ancak bu kadar verebilir.
 • arkadaşta var bu araba, az evvel kendisini bu arabanın inanılmaz gürültülü sesiyle beraber yolcu ettim. bu sesiyle bu araba kullanılmaz kardeşim.
 • sorunlu bir araçtır.... önce kaplamalardaki boyalar sökülür... 100km ile 5500km arasında rot arızası başlar... türkiye'de bu araca donanım ekleyemezsiniz çünkü getirilmez... araç özellikle sağ ön kısımdan su alır bu sorunun çözümü için servisler genellikle "aracı iğne yapraklı ağaç altına park etmeyin, çam ormanlarını ziyarete gidecekseniz aracınızı açık alanlara park edin" uyarısı yapar...
 • ön görüşü öyle güzel ki, alıştıktan sonra binilen başka hiçbir arabada rahat edemiyor insan.

  ayrıca geniş iç mekanı, orasında burasında bulunan kapalı bölme ve çekmeceleri, arka orta koltukta dahi bulunan isofixi ve çocukların bayıldığı cam tavanı ile tam bir aile arabası.
 • arabasını çok seven ve diğer hiçbir arabayı kolay kolay beğenmeyen birisi olarak, bu arabayı kullandıktan sonra kendi arabam kütük gibi geldi. inanılmaz rahat bir kullanıma ve görüş alanına sahip. tek kusuru kol desteğinin direksiyona uzak kalması.
 • disaridan kucuk icindeyken buyuk olan super bir aile arabasi, coluk cocuk dolusuyoruz pek guzel oluyor!
 • http://tinyurl.com/3ovtpyk

  panoramik cam tavanla da pek bir havalı olur bu araç
 • panaromik ön camıyla gerçekten panaromik bir görüntü sunan, eşimin zoruyla alsam da içi ve donanımı oldukça iyi olan, tek kusuru ise spor arabalarda bile bulunmayan sert amortisörlere sahip olan araç.

hesabın var mı? giriş yap