şükela:  tümü | bugün
 • fransız otomobil üreticisi citroen'in orta ve orta üst sınıfa hitab eden otomobili... xantia ve xm'in yerini almıştır... içi çok geniş ve citroen'den beklenmeyecek derecede kalitelidir... citroen'in değişmez özelliği olan hidro pnömatik süspansiyon'a sahip olan araç, yol tutuş konusunda oldukça başarılıdır...
 • bugün izlediğim ve beğendiğim otomobil. hatta tek tuşla arabanın yerden yüksekliği ayarlanabiliyo. bi bakıyosun normal araba, adam dokunuyo bi düümeye, jip gibi oluyo bööle.
 • genel olarak iç tasarım, malzeme kalitesi, yol tutuş olarak çok başarılı olan fakat herşeyin eksiği olduğu gibi bu araçta performans yetersizliği vardır bazen.buna rağmen sıradan bir kullanıcı için çok hızlı gelsede 2.0lt motordan 136 beygir pek tatmin edici değildir. fakat citroen bunada bir çözüm getirmiş 3.0lt 210bhp modeli ile c5i mükemmel bir noktaya getirmiştir.
 • makyajlanmasının ve citroen c4'ün de piyasaya çıkmasından sonra gördük ki, citroen'de eski günlerdeki gibi karakteristik bir tasarım anlayışına geri dönmekte, tıpkı şu zamanlarda tüm markaların yaptığı gibi... makyajlamanın ardından daha karizmatik bir görünüme kavuşan c5, iç mekanında peugeot 407 ile parçalar da paylaşmakta...sunduğu konfor, süspansiyon teknolojisi ile, sınıfının özgün aracı.
 • ülkemizde de satılan 2,0 hdi motorlu versiyonu 138 hp'lik gücü ve 320 nm'lik torku ile 10,3 sn'lik 0-100 km/s hızlanma, 205 km/s maksimum hız ve tüm bunlarla birlikte 100 km mesafede ortalama 7,4 lt'lik motorin tüketimi sunan araç.
  citroen'in adeta bir klasiği olan hydractive süspansiyonun 3. nesliyle birlikte oldukça yüksek konfor sunabilen araçta hıza göre gövde otomatik olarak da alçalabiliyor.
 • 2.neslinde oldukça etkileyici bir iç tasarıma sahip olan citroen'in orta üst sınıf otomobili.

  http://www.netcarshow.com/citroen/2008-c5/
 • yeni jenerasyonunun; basık kubbemsi tavanı, yüksek ve düz omuz çizgisi, bir bütün teşkil eden ön ve arka tasarımı ile birlikte oldukça şık olduğunu düşündüğüm otomobil.
 • citroen c4'ten büyük, citroen c6'dan küçük olması muhtemel sık kasa değiştiren otomobil.
 • yeni yüzü ile bu hafta satışa sunulmuş olan citroen modeli.
  eskisine oranla çok ama çok göz alıcı hatlara sahip. özellikle bir önceki versiyonunda arka stop lambaları çok uyduruk dururken yeni tasarımında bekli de segmentinde ki en iyi arka görünüme sahip otomobil olmuştur.
  öyle sanıyorum ki bu yıl ülkemiz de bol satışlı rakamlara ulaşacak bir otomobil olacak c5.
  fotoları için;
  http://www.neuwagentipps.de/…2007/11/citroen-c5.jpg

  http://p3.focus.de/…/w/p/hbwpiovp_pxgen_r_467xa.jpg
 • önü, arkası, sağı, solu sobe olmuş, harika bir görünüme kavuşmuş, mükemmel bir iç dizay ile donatılmış nazar değecek diye bakmaya kıyılamayan yeni fransız. fiyatı gayet makul.

  tek kötü yanı koltukları. spor arabalarda olduğu gibi vücudu sarıyor. ama biraz iriyseniz ya da omuzlar biraz genişse insan kendini rahatsız hissediyor. çünkü sırt koltuğa tam oturmuyor. ama o da kullandıkça açılır herhal.

  (bkz: giydikçe açılır)

hesabın var mı? giriş yap