şükela:  tümü | bugün
 • söylentiye göre hibrid versiyonunda ön tekerlere 200 hp'lik 1.6, arka tekerlere 95 hp'lik elektrik motoru güç verecekmiş.
  http://www.autoexpress.co.uk/…_hatches_hot_ds4.html

  ayrıca çok da güzel olmuş tamam mı? senelerdir beğendiğim ilk citroen.
 • aynı altyapıyı paylaştığı citroen c4'e göre daha "sportif" bir versiyon olarak ortaya çıkarılan, c4'e göre daha yüksek ve daha fazla stil sahibi olan otomobil, omuz çizgisinin de yüksekliği ile heybetli duruyor.

  kanımca en olumsuz özelliği, arka yan camlarının açılamaması. bir de şu direksiyonlar iyice gamepade dönmeseydi de daha kibar ve üç kollu birşey olsaydı güzel olurdu.

  tabi bu arada 4 kapılı karoseri ile, c4'ün müşterilerinden çalma olasılığı da yüksek, bu nedenle de ilginç bir otomobil.
 • şüphesiz ki en büyük handikaplarından birisi arka camlarının açılmayan sabit cam olması olacaktır. modeli baya güzel ama, türkiye'ye ilk gelen ds4'leri gören birisi olarak arka tasarımının bana yeni opel astra havası verdiğini söyleyebilirim. siyah renk bu iki arabaya da yakışıyor.
 • benzinli modeli 50.250 tl ile satışa çıkmış araç. dizel modelleri ise 60.300 tl den başlıyor. bunun yanında ekstra donanım sunan paketler de mevcut. fiyat olarak beklediğim seviyelerde. hatta benzinli modeli beklediğimden ucuza satışa çıktı.

  arabanın genel olarak dizaynı çok güzel olmuş. hem spor duruyor, hem de aile arabası gibi. yüksekliğinden dolayı hafif crossover tadı da vermiyor değil. iç dizaynı da gayet başarılı. konforlu ve güzel bir araç. üst ve orta segment arasında kalan kişiler için ideal gibi duruyor.

  edit:imla
 • fazlasıyla volkswagen scirocco görüntüsü veren araba. özgün olunsa iyi olacakmış ama olunamamış yine.
 • düz vitesli tek modeli vardır. o da benzinli, 1.6 ve 120 beygirdir. iyidir güzeldir ama dstyle olduğu için paket alamama saçmalığı vardır. fiyatı makuldur aslında. 50.470 tl.

  dsport modellerinin mcp şanzuman olması çok da mantıklı olmamasıyla birlikte en ucuzu yaklaşık 59.000 tl en pahalısı 65.000 tl'dir.

  citroen'i eleştirmek için birçok sebep olabilir ama öncelikle otomobilin iç donanımı hakkında doğru düzgün bilgi verilmemiş. ses sistemi, aux girişi vs. de önemli arkadaş.
 • bir aracı beğendiğinde onu şablon olarak alıp gördüğü her tasarımı o şablona beznerlik derecesiyle değerlendirme kriterlerini bir kenara bırakırsak, kompakt segmentte (c segmenti) bu boyutlarda ve bu kadar premium görünen, hem yerden yüksek (yani suv sürüş konumu veriyor), hem de sportif olma iddiasındaki modeller arasında kesinlikle çok yukarıda bir yerlerde. potansiyel müşterisi olarak alfa romeo giulietta ile karşılaştırıyorum. çünkü her iki model de 2011 yılında piyasada alınabilecek en kendilerine özgü, yaratıcı ve fazla donanım barındıran makineler. giulietta sportif olmasına rağmen çok konforlu (kullandım) ama ds4'ün içinde insan bir hatta iki üst segment lüksü hissediyor, audi q3'te bu kadar konfor görmedim.

  car buyer videosu: http://www.youtube.com/watch?v=zupbzhxxe4q
 • televizyonlarımızda gördüğümüz reklam'ın müziği cassius - i love you so parçasıdır
 • sen böyle güzel böyle spor görünümlü bir araba yap sonra o arabayı 1 metre yaylarla sal yollara oldu mu şimdi? araba resmen havada gidiyor. alanların alacakların ilk yapması gereken şey aracı bir şekilde alçaltmak olmalı.

hesabın var mı? giriş yap