şükela:  tümü | bugün
 • ortada citroen'in dandikliğiyle ilgili dolasan rivayetlere ragmen, standart bir erkeğin ford mustang e karsı olan hislerine benzer şeyler hissettirebilen bişey. boyle cici mi cici fıstık gibi tontiş
 • minibüs ile binek araç arası citroen modeli. sanırım aynı sınıftaki rakiplerine göre uygun fiyatlı, yollarda bol bol görülmekte.
 • full donanimi 90 bin civari olan araç. 5 kisilik versiyonu 69 binden 7 kisilik versiyonu 79 binden basliyor.
 • 2011 7 kişilik modeline sahibim, neredeyse 5 yıldır kullanıyorum çok memnunum arabam hdi motora sahip olduğundan yakıt tüketimi reel olarak beklenmeyecek kadar az seviyede 100 km de 6 litre dizel yakıt kullanıyor.
  hem kasasının ağır olması hem 7 kişilik araba olması hasebiyle beklenmeyen motor gücüne sahip arabamdır.
  ilgimi çeken yanı ise türkiye'de garip bir şekilde rağbet görmüyor ve sözlükte de hakkında pek entry girilmiyor.
  yine bu arabayı alacaklara tavsiyem araç çok iyi ayrıca oyuncağı çok tek eksisi ise robotize edilmiş şanzumanı herkes süremez bu nedenle ki 2016 dan itibaren 2 farklı satış seçeneği ile piyasaya sürülmeye başlandı, biri bahsettiğim robotize edilmiş şanzıman diğeri ise, tam otomatik şanzıman seçeneği ile citroen piyasaya sürdü. işte burada aracınızı tam otomatik şanzımanlı seçmenizde büyük yarar görüyorum. araba tam aile arabası fransa'da kullanımı araştırdığım kadarı ile tatmin ediyor gerçekten çok başarılı bir araba sıfır tam otomatik modelini almanız önerilir.
 • c3 picasso bende vardı 10 numara benzin 5 litre,1 gr masraf yapmadı ,aldıgım fıyata verdim neredeyse,c4 dahada ıyıdır eminim ama,
  q7 aldım amk , ondan sonra c4 e binemiycem allah affetsin
 • en büyük eksiği adam akıllı çift kavrama otomatik şanzımanı olmamasıdır. konforlu, ekonomik ve performanslı bir otomatik şanzıman çift kavrama otomatik şanzımanı tanımlıyorken citroen'in halen daha eski teknolojide diretmesi ilginç.
 • vites kutusu artık tamamen otomatik. hatta orta konsolda vites diye birşey yok. sarsıntı olayı tamamen gitmiş. tam bir gezi aracına dönüşmüş. sarfiyat 5lt/100km altında. 5 kişi ve iki çocuk çok konforlu bir şekilde yolculuk yapılabiliyor. bence çok mantıklı.
 • fransız, peugeot societe anonyme (bkz: psa) grubunun ürettiği, multi purpose vehicle (bkz: mpv) araç sınıfında, 7 koltuklu bir aractır.

  ek: yukarıdaki #60378269entry'de kıyaslanan üç araç arasında fark vardır, şöyle ki;

  grand c4 : 7 koltuklu, sorunsuz eat 6 tam otomatik şanzıman, 1,6 lt dizel motor, şehir içi 4,5, şehir dışı 3,8 lt/100 km yakıt değerleri, (120 bg) (115.000 tl)

  verso : multimode otomatik şanzıman (bkz: mmt), 1,8 benzinli motor, şehir içi 8,6, şehir dışı 5,4 lt/100 km yakıt değerleri, (144 bg) (118.000-132.000 tl)

  c-max : powershift otomatik şanzıman, 1,5 lt dizel motor, şehir içi 4,7, şehir dışı 3,9 lt/100 km yakıt değerleri, (120 bg) (94.000 - 108.000tl)

  fiyat performans sanırım sadece ford'da var.
 • 2006 scenici satıp aldığım yeni aracım. aracın robotize şanzımanı düşük devirde vites değiştiriyor. yakıt tüketimi bu cüssedeki araç için gayet düşük.

  sevemediğim tek yanı sürücü ve yan yolcu koltuğu arasındaki boşluk. devasa bir alan var ancak hiç kullanışlı değil.
 • diğer soydaşları gibi erken dökülmeye mahkum bir fransız otomobil modeli.

hesabın var mı? giriş yap