şükela:  tümü | bugün
  • bilet satış sitelerinde alttaki gibi açıklaması bulunan, benim de izmir ayağında katıldığım festivalciktir.

"cityfest ile müzik ve eğlence bir arada... birbirinden ünlü isimler 11-12 mayıs'ta cityfest ile şehrine geliyor.

kerki production ve solfej organizasyon’un düzenleyeceği, birbirinden ünlü şarkıcı, grup ve dj’lerin sahne alacağı cityfest bu yıl ilk kez istanbul, ankara ve izmir’de gerçekleşecek. 11-12-13 mayıs tarihlerinde yapılacak olan festival, müzikseverlere unutulmaz anlar yaşatacak."

izmir'de ilk gün sahne alan duman her zamanki dumandı. dinleyicisini pek sallamayan, şarkılarından başka hiç konuşmadan basıp gittiler. ikinci gün ise mabel matiz ve sila sahnede coştu. hatta şuan hala sıla sahnede.

yine izmir için konuşuyorum, ilk gün sahnenin yanlarındaki ekranlar çalışmıyordu, ikinci gün çalıştı fakat sahnenin tepesini alçaltmışlar.

alanda ise aydınlatmanın yetersiz olması haricinde gözüme takılan pek olumsuz birşey yoktu. bilet fiyatlarıda nispeten uygun olduğu için benim gözümde sınıfı geçen festivalciktir yada festival hasreti ile yananlar için prefesttir.