şükela:  tümü | bugün
 • olması gerektiği gibi olan market
  bilinen markaları ucuza satıyor
 • toptan market olması dolayısıyla perakende alsanız bile pek çok ürünü oldukça ucuza bulabilirsiniz. gimat civarındaki pek çok gross marketin kendi arasındaki rekabeti dolayısıyla fiyatlar zaten uygun seviyededir, burası da rekabetten en büyük payı almıştır. özellikle et, süt ürünleri, alkolsüz içecekler çok daha uygun fiyatadır.
 • piyasaya göre baya baya ucuz olan market, çeşit de iyi ama et ürünleri ve meyve sebze için gitmeyin.. çalışanlar size eski ürün kaktırabilir dikkat edin..

  ama çikolatadır püskevittir efendime söyleyeyim yumurtadır hırdavattır(düşün artık tarzı) buradan ucuzunu görmedim..

  en can alıcı bölümüyse içki reyonudur.. bildiğin gezerken mutlu oluyorum değişik değişik içkiler ve bildiğiniz ucuz, yani 20 kuruş 30 kuruş değil bildiğin 70 lik bir viskide dışarıya göre 6-7 lira oynuyor mesela..

  en son siyah üzüm rakısı aldım düşünün artık..

  not: içki sağlığa zararlıdır harbi can alabilir, ayık olun :)
 • carrefour'da 55 liraya satılan 35 cl olmeca'yı 43 liraya satan yer . 1-2 lira değil tam 12 lira . sadece tekila da değil çoğu fiyat dışarıya göre 5-6 oynuyor . normal ürünler de dışarıya göre çok ucuzdur ve diğer gross lara göre daha ferahtır .
 • bebek ihtiyaç malzemeleri konusunda mikemmel girma. bez ve mama ihtiyacınızı piyasadan %20-%30 ucuza karşılayabilirsiniz.
 • hanimla gidip pic gibi simardigimiz market.

  ulan her sey bariz ucuz. bi degisik...

  kapida arabani park edecegin yeri gosterip aracina kadar alisveris arabasi getiren personelleri var.

  tekel reyonu deli gibi, yuzde on ila yirmi daha ucuz. kasayla bira, sise sise raki, sarap, lukor aliyorsun reyon cikisindaki guvenlik mustehzi mustehzi guluyor.

  bir de her sey var. metro gross'la beraber favorimiz. kim yurutuyorsa takdir ediyorum, kazandigi her kurus helal olsun.
 • alkol reyonu ankara'nın en iyisidir. gentleman jack 116 tl idi dün baktığımda. genel olarak viskiler piyasadan 20 -30 kağıt ucuz. lagavulin280 kağıt mesela. piyasada 350 civarı. çeşitlilik de hiç fena değil. single maltlardan da mevcut.

  bira reyonuna gelince, alaman biralarını bulabilirsiniz. fayhaynşıtefhayner bile var. metronun bira reyonu bir miktar daha fazla çeşit içerebilir lakin buranın fiyatları daha makul gibi.tabi dönemsel ürün bazlı indirimleri dahil etmiyorum.

  yeme içme konusunda da belli ürünleri piyasadan epey ucuza bulabilirsiniz.
 • markette muntazaman kısak seste grup yorum çalıyor.
 • ankara'daki gross marketlerin en iyisi, en uygunu.
 • ankara'daki en ucuz market.

  ayrıca tekel bölümü var ki...

  hemen hemen tüm alkol çeşitleri mevcut. absentin de birkaç çeşidi var. sarı zeybek rakı da mevcut.

  en güzel yanı da alkolün bile diğer yerlerden ucuz olması.

  yer:acity avm yanı.