şükela:  tümü | bugün
 • başarılı oyuncu tim robbins tarafından yönetilecek olan ve arthur phillips'in wenceslas square adlı kısa hikayesinden uyarlanacak film. bu ayrıca tim robbins'in yönettiği 4. sinema filmi olacak.
 • 7 eylül'de vizyona girecek olan brad furman'ın yönettiği film. başrollerinde johnny depp ve forest whitaker bulunuyor. fragmanı yayınlandı. fragmandan yola çıkılarak güzel bir film olacağa benziyor.

  edit: giremedi :(
 • başrollerinde johnny depp ve forest whitakerin yer alacağı, the notorious b.ı.g. cinayeti ve sonrasını konu alacak film.

  yönetmenliğini the lincoln lawyer ve the ınfiltratordan tanıdığımız brad furman üstlenecek.
  7 eylül 2018 tarihinde vizyona girecek.
 • güzel kadro, güzel bir konu. merakla beklediğim film.

  fragman
 • vizyona girmesine 1 ay kala geri çekilen film. vizyona girecek mi, girecekse ne zaman girecek sorularının cevabı yok. netflix'e versinler, her türlü çöpü yayınlıyor zaten.
 • konu ilgi çekici görünüyor. lakin johnny depp ve forest whitaker kimyası uyuşacak mı ondan emin değilim. whitaker'ın ömrü dedektif canlandırmakla geçti zorlanacağını düşünmüyorum ama kariyeri ciddi düşüşte olan depp ne halde olacak bakalım göreceğiz.

  imdb
 • johnny depp, amber heard'ten olaylı boşanmasından önce kan kaybetmeye başlamış birisiydi. ha o zamanlarda daha çok seviliyordu falan ama neticede iyi filmlerde rol almıyor, önüne gelen projeye evet diyor, dostu tim burton ne zaman dandik bir film yapsa onda yer alıyordu. bu kötü proje seçimlerine bir de "amber'a şiddet uyguladı" haberleri çıktı, her filmi merakla beklenen, stüdyolara en çok para kazandıran oyuncudan filmleri direkt torrente düşen oyuncuya dönüşmesi uzun sürmedi. önce the professor filmi düştü, şimdi de city of lies. polisiye türündeki film, tupac shakur'la notorious big'nin cinayetlerini konu alıyor. depp filmin merkezinde cinayetleri araştıran, gerçekte de yaşamış dedektife hayat vermiş. performansı sıradan. zaten depp'e pek alan açılmamış, tabii ki filmin başrolü ama oyunculuğunu konuşturacağı sahneler yok. the prof filminde daha iyiydi. öte yandan film de cinayetleri olabilecek en sıkıcı şekilde işlemiş. hani akmıyor desem yeridir. heyecan yok, tempo yok, izleyiciye bir şeyler hissettirecek tek bir karakter dahi yok. boş boş ekrana baktığımı fark edince ortasında kapattım. gelsin depp'in sıradaki filmi waiting for the barbarians veya minimata. minimata da dandik çıkacak gibi görünüyor ama waiting'ten umutluyum.
 • filmin dandikligini buraya girilen entry sayısından anlayabilirsiniz. 2 güzel oyuncuyla farklı senaryoda polisiye yapmak istemişler ama sıçmışlar.

  tupac ile the notorious b.ı.g. cinayetini bağdaştırmak teoride güzel fikir ama uygulamada çok zorlamışlar ve olmamış. film senaryo olarak ilgi çekici ama işleyiş sıkıntılı akmıyor. özellikle çekim tekniği çok dandik. tabi ki böyle bir filme flashback yapmadan olmaz ama teknik açıdan film çok yoruyor.

  hiç bir filme, emeğe saygıdan yarısında çıkan ekşici olmadım ama 2 saatlik bu zulme anca 56 dakika dayanabildim