şükela:  tümü | bugün
 • chopper stilinde elektrikli scooter ureten firma.
 • yeni nesil elektrikli scooter

  citycoco türkiye sitesi'nden şükela bilgilere ulaşabilirsiniz.
  kendisi kocaman yarış arabası lastiklerine sahip, tarz reknler ve göstergeleri olan ilginç mi ilginç bir tür motorsiklet-pisiklet karışımı şahane bir oturaklı götürgeçtir. paparazide cem yılmaz'ın bindiği scooter olarak tanınan alet, dağ, bayır, şehir, kumsal demeden her yere gidebilen elektrikli scooterdır. sokaklarda bolca görmeye başladığımız, tatil beldelerinde, evi ile işi yakın olup jönti kıyafetinden dolayı normal motora binemeyenlerin, motordan korkup binemeyenin, 'bisikletten kan ter içinde mi kalacam lan ben' diyenin özellikle edinilmesi gereken tiki araçtır.

  alın size birkaç ağız sulandırıcı video (bulamazsanız citycoco diye aratın)
  citycoco türkiye - trailer #1
  citycoco türkiye - trailer #2
 • yeni reklam filmi yayınlanmış olan araç. ankara'da yaşamasam alırdım.

  reklam filmi
 • bir sebepten(çok şık namussuz!) almak için can attığım, üç sebepten asla almayı düşünmeyeceğim fetish objesi.

  boy/kilo durumum buna binmeye müsait değil, fazla iri ve ağır kaçıyorum özellikle rampası bol bir ilde ikâmet ettiğim için bataryası burnumdan getirecek biliyorum.

  ikincisi yukarıda belirtilmiş, lipo bataryaların yeni nesil taze gelinlerden daha nazlı oluşları(kullanımı inanılmaz zahmetli, çok teknik ayrıntısı mevcut ve birini bile yapmasanız piliniz çöp oluyor).

  üçüncüsü millet alışkın değil, atv kullanıyoruz 5 yıldır şehir içinde ona bile alışamadı daha millet, garip garip bakanlar mı ararsın, durdurup soranlar mı ararsın, yanına gelip ara gazı veren mi ararsın(kapışsan kapışacak mal) türlü işler geliyor her seferinde başımıza, bir de bunu öğretmeye harcayacak enerjim yok.
 • istanbul güneşlide fitness eğitmeni bir arkadasimin, satan firma yetkililerinin söylediklerine ve görüntüsüne aldanıp, alarak hayatı bir hata yaptığı ürünü satan firma olur kendileri.
  elektrikli scooterı alır almaz henüz 2. gününde yaptigi hatanin farkina varıp iade etmek istediginde cayma hakkını bile kabul etmeyen * şeklinde köylü kurnazlığı mantığı ile iadeyi kabul etmeyen bir firma.
  arkadaşım tüketici hakem heyetini başvuruda bulundu süreci takip ediyoruz.

  biz yandık arkadaşlar sakın ha sakın sözlük ahalisi yanmasın. bunu alacağınıza gidin akülü araba alın daha
 • ne oldu da yandınız? onu da yazsaydınız ya?
 • bana nedense hiç stabil gelmeyen elektrikli "sukuter"(a.e.a ruhun şad olsun)
 • batarya ömrünü merak ettiğim alet. kullanan varsa yazsa çok iyi olurdu.
 • şu an piyasası 6-8 bin tl civarında. 6 saatte ful şarj olup normal kullanımda 40 km kadar gidebiliyor.malzeme kalitesi gayet iyi gibi. tekerleklerinin kalın olması güvenlik açısından avantajlı fakat düşük km lerde manevra alırken dengeyi bozuyor. serilik konusunda gayet iyi. fakat küçük çukurlarda çok sallıyor. koltuğun altının boş olması malzeme ve çanta taşımanızı kolaylaştırıyor.
  tutup kamyonete atılabilecek bir ağırlığı var ,güvenlik konusunda dikkatli olun derim. alarm ve kilit konusunu ciddiye alın. son olarak kask takmadan binmeyin .
 • alalı 3 ay ve yaptığım 150km yol sonrası artı ve eksilerini yazmadan önce şunu söyleyeyim, kullanımı motora göre bariz daha zor. kalın tekerleklerle dönüşler başlarda zorluyor ama alışmak uzun sürmüyor.
  artı yönlerine bakarsak ; gerçekten çok güzel görüntüsü, evimin bağdat caddesine yakın olması sebebiyle artık akşamları her yere bununla kapısının önüne kadar gidip park sorunu yaşamamak, menzil durumu ( nispeten yokuşlu sayılmasına rağmen 45 km civarı menzile sahip) , şehir için yeterli hız (40km/s), motor ehliyeti gerektirmemesi aklıma ilk gelenler.

  eksi yönleri şimdiye kadar benim için ; şarj süresi biraz uzun sürüyor. ( 6 saat civarı), şarj aletinin çok basit olması ve 2. şarjda dağılması (garantiden değişildi), gidonun kaç defa tüm gücümle sıkmama rağmen bir süre sonra gevşemesi(yanımda alyanla dolaşıyorum*), arka diskten sürekli bir sürtme sesi gelmesi.

  genel olarak kullanımı gayet keyifli, evinizde şarj edebileceğiniz bir yer varsa tavsiye edebileceğim kullanışlı bir alet.