şükela:  tümü | bugün
 • chopper stilinde elektrikli scooter ureten firma.
 • yeni nesil elektrikli scooter

  citycoco türkiye sitesi'nden şükela bilgilere ulaşabilirsiniz.
  kendisi kocaman yarış arabası lastiklerine sahip, tarz reknler ve göstergeleri olan ilginç mi ilginç bir tür motorsiklet-pisiklet karışımı şahane bir oturaklı götürgeçtir. paparazide cem yılmaz'ın bindiği scooter olarak tanınan alet, dağ, bayır, şehir, kumsal demeden her yere gidebilen elektrikli scooterdır. sokaklarda bolca görmeye başladığımız, tatil beldelerinde, evi ile işi yakın olup jönti kıyafetinden dolayı normal motora binemeyenlerin, motordan korkup binemeyenin, 'bisikletten kan ter içinde mi kalacam lan ben' diyenin özellikle edinilmesi gereken tiki araçtır.

  alın size birkaç ağız sulandırıcı video (bulamazsanız citycoco diye aratın)
  citycoco türkiye - trailer #1
  citycoco türkiye - trailer #2
 • günlerdir araştırdığım araçtır. büyük ihtimalle bu hafta bir adet alıp ev - iş - okul arasında bayağı yol katedeceğim
 • yeni reklam filmi yayınlanmış olan araç. ankara'da yaşamasam alırdım.

  reklam filmi
 • bir ara almaya niyetlendiğim, fakat araştırmalarım sonucu vazgeçtiğim hede. "youtube'da videolardan bulabilirsiniz" 2-3 aylık bir kullanım sonrası tork kaybı yaşaması ve lipo bataryasının ömürünün çabuk tükenmesinden ötürü vazgeçtim. bu ürün alibaba ve aliexpress'te ilk olarak çıkmıştı ve ilk çıktığında 150 usd civarıydı, artık oralarda da fiyatı yükseldi tabii yine bu kadar uçuk rakama satılmıyor. şu an ülkemizde satılan fiyat aşırı abartıdır zaten batarya tükendiği zaman aletin yarı parası kadar batarya ücreti istenileceği için vazgeçtiğim elektrikli scooter'dir.

  edit: amma çok vazgeçmişim :)
 • demin instagramda gezinirken ozan güven'in çekilmiş olduğu bir modelini gördüm ve aşık oldum. cafe racer havası vardı ve kadıköyde barlar sokağında bobber, chopper tarzı bisikletler gibi güzel bir tasarımı vardı.

  sitesine girip modeli buldum. ismi citycoco greaser diye geçiyor ama fiyatı bildiğin benim motor olan kuba superlight parası olduğunu görünce yıkıldım aq. 8.900 tl nedir yani.
 • bir sebepten(çok şık namussuz!) almak için can attığım, üç sebepten asla almayı düşünmeyeceğim fetish objesi.

  boy/kilo durumum buna binmeye müsait değil, fazla iri ve ağır kaçıyorum özellikle rampası bol bir ilde ikâmet ettiğim için bataryası burnumdan getirecek biliyorum.

  ikincisi yukarıda belirtilmiş, lipo bataryaların yeni nesil taze gelinlerden daha nazlı oluşları(kullanımı inanılmaz zahmetli, çok teknik ayrıntısı mevcut ve birini bile yapmasanız piliniz çöp oluyor).

  üçüncüsü millet alışkın değil, atv kullanıyoruz 5 yıldır şehir içinde ona bile alışamadı daha millet, garip garip bakanlar mı ararsın, durdurup soranlar mı ararsın, yanına gelip ara gazı veren mi ararsın(kapışsan kapışacak mal) türlü işler geliyor her seferinde başımıza, bir de bunu öğretmeye harcayacak enerjim yok.
 • istanbul güneşlide fitness eğitmeni bir arkadasimin, satan firma yetkililerinin söylediklerine ve görüntüsüne aldanıp, alarak hayatı bir hata yaptığı ürünü satan firma olur kendileri.
  elektrikli scooterı alır almaz henüz 2. gününde yaptigi hatanin farkina varıp iade etmek istediginde cayma hakkını bile kabul etmeyen * şeklinde köylü kurnazlığı mantığı ile iadeyi kabul etmeyen bir firma.
  arkadaşım tüketici hakem heyetini başvuruda bulundu süreci takip ediyoruz.

  biz yandık arkadaşlar sakın ha sakın sözlük ahalisi yanmasın. bunu alacağınıza gidin akülü araba alın daha
 • ne oldu da yandınız? onu da yazsaydınız ya?
 • bana nedense hiç stabil gelmeyen elektrikli "sukuter"(a.e.a ruhun şad olsun)