şükela:  tümü | bugün
  • yeni nesil elektrikli scooter

citycoco türkiye sitesi'nden şükela bilgilere ulaşabilirsiniz.
    kendisi kocaman yarış arabası lastiklerine sahip, tarz reknler ve göstergeleri olan ilginç mi ilginç bir tür motorsiklet-pisiklet karışımı şahane bir oturaklı götürgeçtir. paparazide cem yılmaz'ın bindiği scooter olarak tanınan alet, dağ, bayır, şehir, kumsal demeden her yere gidebilen elektrikli scooterdır. sokaklarda bolca görmeye başladığımız, tatil beldelerinde, evi ile işi yakın olup jönti kıyafetinden dolayı normal motora binemeyenlerin, motordan korkup binemeyenin, 'bisikletten kan ter içinde mi kalacam lan ben' diyenin özellikle edinilmesi gereken tiki araçtır.

alın size birkaç ağız sulandırıcı video (bulamazsanız citycoco diye aratın)
    citycoco türkiye - trailer #1
    citycoco türkiye - trailer #2
  • yeni reklam filmi yayınlanmış olan araç. ankara'da yaşamasam alırdım.

reklam filmi
  • bir ara almaya niyetlendiğim, fakat araştırmalarım sonucu vazgeçtiğim hede. "youtube'da videolardan bulabilirsiniz" 2-3 aylık bir kullanım sonrası tork kaybı yaşaması ve lipo bataryasının ömürünün çabuk tükenmesinden ötürü vazgeçtim. bu ürün alibaba ve aliexpress'te ilk olarak çıkmıştı ve ilk çıktığında 150 usd civarıydı, artık oralarda da fiyatı yükseldi tabii yine bu kadar uçuk rakama satılmıyor. şu an ülkemizde satılan fiyat aşırı abartıdır zaten batarya tükendiği zaman aletin yarı parası kadar batarya ücreti istenileceği için vazgeçtiğim elektrikli scooter'dir.

edit: amma çok vazgeçmişim :)
  • bataryalı motosikletler üreten bir firma, bazı modelleriyle bu olaya burun kıvıran bana kendini sevdirmeye başardı. tasarım olarak yenilikçi, sağladığı menzil şehir içinde yeterli gözüküyor. iyi yani. hoş. güzel.