206 entry daha
  • elimde bir adet 50% off civilization vı digital deluxe kuponu olan oyun. son kullanım tarihi 30 ekim. ilgilenen varsa bir mesaj uzağınızdayım *
  • bunu herkese mi dağıttılar bilmiyorum ama bende de deluxe kuponu var bu oyunun.ısteyen varsa buyursun gelsin yeşillendirsin efem
  • emperor'dan yüksek seviyede (immortal ve deity seviyelerinde) ağız tadıyla bir türlü oyanayamadığım oyun. civ v'te deity'de oynayıp neredeyse savaşmadan oyunu bitirdiğimi biliyorum. bunda ise oyun başlar başlamaz tanıştığım hemen hemen tüm civ'ler formal war ilan ediyor. birbirlerimize uzaklıklarımız olmasına ve ticaret yapma potansiyelimizin olmasına rağmen.

bir de aralarında anlaşıp 2'şer 3'er dalıyorlar, hiç şansınız kalmıyor. barbarlar ise abartı derecede güçlüler, çok hızlı spawn oluyorlar ve direkt şehrinize saldırıyorlar.

emperor seviyesinde kafa rahat oynuyorsunuz, adam gibi diplomasi ve ticaret yaparak sadece sınırlarınızı koruyacak kadar asker çıkartarak ağız tadı ile oynuyorsunuz.

bu oyunu sadece savaşmak için oynuyorsanız, ben sadece asker basar millete dalarım, teknoloji, kültür, ticaret, diplomasi bana gelmez diyorsanız immortal ve deity'de eğlenirisiniz sanıyorum.
483 entry daha
hesabın var mı? giriş yap