şükela:  tümü | bugün
  • pek memnun kalmadığım giyim şirketi. 38 beden diyerek çocuk kıyafeti yolluyor bu 38 beden değil diye değişim isteyince hem kendi gönderdiğin kargonun ücretini hem de onların gönderdiği kargonun ücretini ödetiyorlar. üstelik siparişi verdiğimden bu yana 3 hafta geçmesi de cabası.
  • reklam yüzü olan vatan şaşmaz eminim satışlarına negatif etki yapıyordur.
    vatan şaşmaz metrobüs reklamı
  • izmir merkezli bir medikal giyim firması. piyasada benim bildiği en dar kesim medikal formaları üretir.
  • benim çok bilmediğim ama hastanede çalışan kesimin en fazla muhatap olduğu giyim firması.
    ümit besen'in nikahına beni de çağır şarkısını nöbetine beni de çağır sevgilime uyarlamış ve bunu animasyon şeklinde yapmış. oldukça eğlenceli bir hal almış.
    https://www.youtube.com/watch?v=h5cts5fcj4k
  • yakın zamanda sipariş geçtiğim ve memnun kalmadığım firma. siteleri çok özensiz ve kullanmasi zor hangisi ne renk anlamak oldukça zor. ve yolladiklari urun fotograftakine tam benzemiyor, siparisi begenmeyip degistirmek istediginizde ise kargo ucreti odemeniz gerekiyor.
    bel bağcıkları farkli farkli geldi aldigim 2 urunun de. sanki artan kumastan rasgele uretilip takilmis gibi, şu scrubs isini iyi yapan bir firmaya rastlayamadim.
  • hemşirelerden tutun temizlik personeline kadar herkesin gününü kutlayıp, doktorlardan sonra en yetkili hekimler olan veteriner hekimlerin dünya veteriner hekimleri gününü kutlamayan, sözde indirimci firma. veteriner hekimler olarak uzak durulası.