şükela:  tümü | bugün soru sor
 • pek memnun kalmadığım giyim şirketi. 38 beden diyerek çocuk kıyafeti yolluyor bu 38 beden değil diye değişim isteyince hem kendi gönderdiğin kargonun ücretini hem de onların gönderdiği kargonun ücretini ödetiyorlar. üstelik siparişi verdiğimden bu yana 3 hafta geçmesi de cabası.
 • reklam yüzü olan vatan şaşmaz eminim satışlarına negatif etki yapıyordur.
  vatan şaşmaz metrobüs reklamı
 • izmir merkezli bir medikal giyim firması. piyasada benim bildiği en dar kesim medikal formaları üretir.
 • yakın zamanda sipariş geçtiğim ve memnun kalmadığım firma. siteleri çok özensiz ve kullanmasi zor hangisi ne renk anlamak oldukça zor. ve yolladiklari urun fotograftakine tam benzemiyor, siparisi begenmeyip degistirmek istediginizde ise kargo ucreti odemeniz gerekiyor.
  bel bağcıkları farkli farkli geldi aldigim 2 urunun de. sanki artan kumastan rasgele uretilip takilmis gibi, şu scrubs isini iyi yapan bir firmaya rastlayamadim.
 • hemşirelerden tutun temizlik personeline kadar herkesin gününü kutlayıp, doktorlardan sonra en yetkili hekimler olan veteriner hekimlerin dünya veteriner hekimleri gününü kutlamayan, sözde indirimci firma. veteriner hekimler olarak uzak durulası.
 • her bedende yandaki iplerin renklerini değiştirerek kaç beden giydiğinizi ifşa eden firma . bir de kalıpları gerçekten dar, normalde 36-38 giyen birisi olarak xs dediği 38 beden scrubsları vücuda oturuyor.(dar giymeyi tercih ederseniz belki bilmiyorum )
 • telefon numaranızı buraya kaptırdıysanız, ki sipariş verdiyseniz mecburen kaptırıyorsunuz, yandınız. siteye her girdiğinizde size hoş geldiniz sms'i atıyor. amaç nedir anlayamadım. madem benim hesabımla siteye giriş yaptığımı görebiliyorsun o zaman internet sayfasında pop-up'la hoş geldin mesajı ver. o değil zaten gerek yok böyle bir şeye ama illa ki yapacağım diyorsan da sms atmak neyin nesi gerçekten anlamış değilim. engelleyesim var ama kargoyla ilgili mesajlar da geliyor diye engel de koyamıyorum ki numaraya. bu olaya kesinlikle son vermeli bence.

  sadece hoş geldiniz mesajı da değil; indirim, kampanya o anda mesaj havuzlarında ne varsa birini seçip siteye giren kişinin numarasına yolluyorlar. bir kere zaten reklamların amacı kendini hatırlatmak olur genelde, ben zaten senin sitene girmişim! neden böyle yapıyorsun, anlatsana biraz?