şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: in2)
  • ucuz erkek parfümü+sigara kokusu gibi kokan kötü parfüm.
  • meali:

calvin klein da sana girsin
  • iceriginde ilk kez kakao aromasi kullanildigi soylenen calvin klein parfumu. icerigindeki cikolatadan yola cikarak, hatunlar cikolatayi mi daha cok severler bizi mi gibi bos muhabbetlere girmenize sebep olabilir satis elemaniyla.
  • pembe şişeli ck in2u heat adlı nurtopu gibi bir flanker'ı çıktı şu sıralar.

edit: denedikten sonra pek güzel olmadığını söylememişim. pek güzel diil, bayıcı.
  • in2u serisi ck'nin artık iyice çaptan düşüp ucuzcu olmaya başlayacağına dair emareler vermişti.

üstüne çıkan heat adındaki versiyonu yaz güncellemesi ancak bu da çok fazla bir şey vaadetmiyor. daha önce bin kez kokladığınız basit, meyveli bir parfüm.

liseli kuzeniniz filan varsa gönül rahatlığıyla hediye edebilirsiniz, gençler için hafif bir koku, o kadar.
  • kalıcı olmadığı söyleniyor. bilginize sunulur. malum fresh bir koku olduğu rivayet ediliyor. hafif olan çabuk uçar ya hani. o manada düşünün.
  • ck' nin ucuz parfümlerinden.
    kadın için olanı söylendiği gibi anında uçan cinsten değildir. en azından beyaz tenli kadında gayette kalıcı.
    aslında hoş bir koku. özel değil, çarpıcı da değil ama hafif ve hoş. sıradan günlük kullanım için olabilir. hele de şantiyede falan çalışıyorsanız tercih edebilirsiniz. ama asla sevgiliyle buluşmadan önce kullanılacak bir parfüm değil. 150ml şişelerde satılıyor olması da artı elbette.
    içerik olarak;
    üst notaları; frenküzümü, bergamut ve greyfurt
    orta notaları: orkides ve beyaz kaktüs
    alt notaları: sedir ağacı, amber ve vanilya

nedense bana ilk sıktığımda portakalı anımsattı.
  • bugun kampanyadan 20 pound'a aldigim parfum. normalde cok zor parfum begenirim, ama bunu kokladigim gibi olumlu bir etki birakti bende. bir kutu kaldigi icin dusunmeden aldim zaten. nasil kalici degil anlamadim ben. sabah elime deneme amacli fisfislamistim, elimi o kadar yikamama ragmen halen kokusu duruyor. acaba istanbuldakil olanlari cakma mi dedirten parfumdur ayrica.