şükela:  tümü | bugün
 • bu gidişle bjk olacaktır. helal olsun ülke puanı için çok iyi olacak. başakşehir ve konya da umarım kazanırlar bu hafta

  not: gs
 • beşiktaş'ta öyle bir şans vardır ki 9 puanla 3. bile olabiliriz. o nedenle hiç büyük konuşmuyorum.

  gruptaki ilk 2 maçya beşiktaşımız gerçekten zorlandı ve kaliteli oyun ile 6 puan aldı. bugün ise monaco maçını bence güle oynaya kazandık. porto ve monaco bu ligin gediklisi. bu rakiplere kolay diyemeyiz. zira bu porto şu anki galatasaray'ı tokatlayacak kadar güçlü ve tehlikeli bir takım. monaco güç kaybetmiş bir takım olsa da takım değeri beşiktaş'ın en az 2 misli. leipzig dediğin takım 4.torbadan geldi minakoyiyim. hani sana astana gelen torba tanıdık geldi mi? porto'ya çaktılar bugün. şanslıyız ya... bak arkadaşım 1 tane über takımın süpürdüğü gruplarda 4. yü 2 kere yenip 7 puanla gruptan çıkınca marifet olmuyor. gidip porto ve monaco'yu deplasmanda yeneceksin ve ondan sonra konuşacaksın.

  daha bitmedi ve 3 maç var. inşallah içerideki monaco maçını da çılgınlar gibi oynayıp bu sene ülkemiz adına tüm şampiyonlar ligi derecelerinin ırzına geçeceğiz. bu takımla kafa yapmaya kalkana kol gibi geçiririz böyle işte. göt olup susmak da size düşer.
 • beşiktaş'tır ve beşiktaş olarak kalacaktır.
 • şampiyonlar liginde bir maçta en çok gol yiyen türk takımıyla aynı takımdır.

  yani beşüçtaş ya da sekiztaş olarak da niteleyebiliriz.

  edit: tavuksuyunun alttaki entrysi ile düzeltme gereği duydum.

  şampiyonlar liginde bir sezonda en çok puan alan türk takımı için benim yaptığım tanımlama.

  yoksa tabi ki galatasaraydır o, ya ne olacağıdı?
 • beşiktaş'tır.