şükela:  tümü | bugün
  • i hold you adlı parçası pamuk gibi yaptı şu an beni. grup mudur değil midir bilemem fakat başka şarkılarını da dinledikten sonra bir araştırma yapıp burayı güncellerim :)
  • kanada menşeli, elektronik denilse de yer yer hafiften keltik esintileri de barındıran müzikler icra eden grup.

seelie albümlerini dinledim; caves, once again ve unseelie harikulâdeydi, bayıldım! i hold you da iyiydi, evet.

özellikle "once again"de piyano melodileri o kadar incecik ve usulcacık sesleniyor ki sanki yeşil çimenler üzerinde hafif adımlarla geziniyormuşsunuz hissi yaşatıyor.

ayrıca kardeş projeleri olarak kısa filmler de yapıp ödüller almışlar, böyle güzel müziklerle süslemişlerdir onları da, izleyebilsek ne güzel olur...
  • nasıl sadece iki entry barındırır dediğim enfes oluşum. gruplar galiba. kanalılarmış. bayıldım. hafif dertliyken dinlerseniz astral seyahat etkisi yapıyor. bende şu an o durumda. i hold you şarkıları ile tanıştım. albümlerini dinlemeyi düşünüyorum.
    bu kelimeliyi çok kullanıyorum ama beni çekiyor galiba. melankolikler. tam da sevdiğim ve istediğim gibi. yağmurda açıp dinlenilesi şarkılar yapmışlar.
  • the faerie court isimli parçası da iyidir.
  • unseelie kafa yapıyor, cidden.