• fransiz kozmetik firmasi..bu alanda gordugum en kaliteli ve memnuniyet garantisi kesin olan urunleri ureten firma..kaziktir ama olsun kalitesiz mala para verecek kadar zengin degilim..
  • selülit kremi acayip başarılı olan kozmetik markası. masajla uygulayınca bir haftada etki ediyor. ama kremi bırakınca selülitler geri dönüyor.
  • allıkları çok başarılı. ister nemlendirici ister pudra üstüne sürün isterseniz makyaj bazı kullanmadan uygulayın hiçbir türlü uçup gitmiyor. piyasada fazlasıyla bulunan ve sürdükten 10 dakika sonra eser kalmayan dandik allık deneyimlerimden sonra ilaç gibi geldi. fiyatı biraz tuzlu ama 1 seneye yakın gidiyor. değer yani.
  • şahane yüz temizleme ürünleri olan marka.

dermalogica, murat ve hatta daha üst high end markalardan bile iyi bence.

biz ailecek her cilt tipine göre olanını kullanıyoruz. ailecek memnunuz.

clarins seni ailecek seviyoruz annem. öyle bir şeysin.
  • bitkiselmitkisel..hoş kokulu, pahalı..kaliteli..
    hayvanlar üzerinde deney yapanlardan.
    artık kullanmıyorum.
  • makyajdan hiç anlamayan, cilt bakımı bilgisi kendi tecrübelerinden ibaret biri olarak; milky boost cream ve pudrası ile yaşadığım taze tecrübeye dayanarak ürünlerine bayıldığım kozmetik markası. ekonomik imkanlarım ve cilt hassasiyetim el verdiği sürece ömür boyu kullanmayı ümit ediyorum.
  • clarins huile lotus adlı pek de popüler olmayan ama kullananlarının vazgeçemediği cilt bakım yağına sahip kozmetik firmasıdır. gece serumu olarak kullanıyorsunuz ve özellikle yağlı ciltliyseniz çok değil 1-2 hafta içerisinde cildin daha az yağlı, daha duru ve canlı göründüğünü farkediyorsunuz. “ cildin ışıl ışıl, bir şey mi yaptırdın? “ sorusunu duyabilirsiniz.

bunun dışında clarins markasından ne alabilirim derseniz; clarins sos primer adlı pek çok cilt sorununa özel çeşidi olan makyaj bazı gayet güzeldir. standart makyaj bazlarına göre daha yoğun olduğu için az kullanmak gerekir. ambalaj pompalı olduğu için kullanımı pratiktir. özellikle sarı alt tonlu cildiniz varsa ve cildinizin daha bir aydınlık görünmesini istiyorsanız 05 lavender iyidir.

ekşisözlük kozmetik bağımlıları grubu azılı üyesi buzsuzaysti sundu.
  • denedigim pek cok marka icinde cildime en cok uyan urunleri iceren marka. ozellikle son iki senede farkli ulkede yasayinca cilt tipim karmadan kupkuru bir cilde donunce imdadima hizir gibi yetisti. ek olarak sos hydra mask i muazzam!
    seviyorum seni clarins
  • aktif olarak kullandığım karma cilt yapısına sahip olanlara önerebileceğim ürünlerini sıralıyorum. anti-ageing e yeni başlamış olanlar 25-35 yaş aralığı için uygun bulduğum sırasıyla gündüz kremi, gece kremi, yüz serumu, yüz temizleyici köpük, makyaj temizleme sütü, tonik losyon,yüz peelingi
    (bkz: multi-active jour)
    (bkz: multi-active nuit)
    (bkz: double serum)
    (bkz: gentle foaming cleanser)
    (bkz: cleansing milk)
    (bkz: toning lotion)
    (bkz: gentle peeling)

makyaj ürünlerinden de (bkz: supra volume mascara) (bkz: blush prodige) (bkz: everlasting foundation) severek kullanmaktayım. sadece ruju çok hoşuma gitmiyor. ama tüm rujları aynı mı bilemem bendekinin dokusunu sevmiyorum çok yumuşak bitişli kalıcı da diil
  • göz makyajı temizleyicileri kullanmaya değer.
    makyaj ne kadar yoğun olursa olsun az miktarda kullanıldığında dahi başarılı sonuç veriyor.
    aynı şekilde güneş ürünleri de tercih edilesi marka.
hesabın var mı? giriş yap