şükela:  tümü | bugün
  • game of thrones 'dan sonra gelecek sezonun muhtemel adi. bir game of thrones sezon 2 olmayacaktir.

(bkz: a clash of kings)
  • dota benzeri, android ve tabletlerde online oynanabilen bir oyun.
  • android tabanlı, bağımlılık yapan, para harcatan, kardeşi kardeşe kırdıran, günde temiz 4 saatinizi kemiren oyun. başladıysanız aileyi, işi, geleceği unutun.
    yok türk klanıymış da yok canavarlara dalıp 5 altın kapabilirmişiz de... para da yiyor it!
    filipinliler fena oynuyor. bir bunlardan bir de türklerden uzak durmakta fayda var.
    hey gidi eski klanım... sildim de rahatladım...
  • bayağı güzel bir oyun. türkler, özellikle ekşiciler tarafından keşfedilememesi ilginç. gelen varsa kingdom 3 deyiz. klanımız em3.
  • turk oyuncu bulmanin imkansiz gibi bisey oldugu oyun. uzak dogulularin istila ettigi oyun ayrica. oynuyorum yalniz bir sekilde kingdom 77de
  • son dönemde sardığım bağımlılık yapan oyun. oynayan varsa ittifakımıza bekleriz. cayirmanyaklari. kingdom 136
  • hunharca oynadığım oyun.
  • kaç yaşıma gelmişim hala oraya at koştur, ordan buğday, burden odun. ama zevkli napak ekmeh de mi yemeyek.
  • işsizliğin de vermiş olduğu etkilerler günümün büyük bir zamanını içinde harcadığım oyun.

oyun güzel. ödülü bol, öneririm. sıkıcı değil, uğraşacak şeyler elbet bulunuyor. krallık 379'dayım varsa meraklısı buyursun*
  • heralde eskiden hesap açtığım için hayvan gibi mail birikmiş oyun. deli gibi oyun odun buğday bilmem ne göndermiş, iki üç günde baya güçlendim.500 600 k malzeme var, harca harca bitmiyor.