• android telefonum için kullandığım sistem temizlik aracı. ccleaner'la benzer işlevleri var. ana sayfaya attığım hızlandır widget'i sayesinde şişen telefona tek dokunuşla nefes aldırıyor. kalıntı dosyaları, gereksiz dosyaları da temizliyor. uygulamaları da kaldırabiliyor. yani oldukça işlevsel.
  • ks mobile tarafından geliştirilmiştir.
  • yaklaşık 3 adet farklı andriod cihazda denediğim ( note 2, galaxy nexus, sony tablet s ) hepsinde de şarjın canına okuyan programdır.
    not: cclaner candır. marketten ısrarla isteyiniz.
  • bugün aldığı güncelleme ile ekstradan alarm ve el feneri uygulamasını entegre etmiştir. ayrıca "bir dokun bir hızlandır" arayüzü de çok sevimli olmuş.
  • son güncellemesiyle sikip viran eylemişler. yok antivirüs, yok fener, yok ana ekrana sihirbaz çubuğu ekledim. arkadaşım sen temizleyicisin, başka bir şey istesem onu yüklerim.
  • android için gerekli programlardan biri gerçekten. uygulama ekibini tebrik ediyorum. ayrıca ekledikleri widgetlar, fener falan bence gayet iyi. siklik flashlight uygulamasından kat kat iyi en azından. hepsini de kullanıyorum. özellikle açık applicationları düzgünce görebildiğim bir ekran var biraz ios vari. bu bile güzel.

olmuş olmuş. go go go beyler. keep up good work !
  • temizledim dediği megabyteları kıçından salladığına inandığım program. yalandan güvenlik açığı bulup çözüm olarak yeni uygulama indirtmek istemesi gibi.
  • "kullanılan %90 hafıza doldu" uyarısını hafıza dolduğunda değil de belirli zaman aralıklarında veriyor olduğunu düşündüğüm program, zira ne zaman telefonun saatini ileri alsam hemen bu uyarıyı vermekte.
  • android uygulamaları içinde en başarılı uygulamalardan biri
    telefonun önbelleğini temizlemek çok kolay, kullanışlı widgetları var. ram kullanımınızı takip edebiliyorsunuz ve istediğiniz an rami temizleyebiliyorsunuz. son güncellemelerle birlikte gelen bildirim paneli eklentisiyle daha da iyi bir hal almıştır.
    tavsiye edilir
  • şarj düşmanı uygulama, kaldırdım, ccleaner kurdum, kafam artık daha rahat.
hesabın var mı? giriş yap