• gozunu kapatip dus almayi dene yanmazsin.
  • inna’lı reklamları oldukça boktan olan marka.

o ne biçim reklam yaa.
    “üçlari seağlam. kirik yok”
    karı bunu dedi ay ne sempatik. alkışşş...

türk milleti yabancıya tapar. iki türkçe kelime söyletelim. hepsi bizim şampuanımızı alsın.

he gülüm. hee.
  • son ürünüyle takdirimi toplayan şampuan markası.

uzun zamandır clear men kullanıyordum, son 3 ayda aşırı derecede saçlarım dökülmeye başladı. geçen hafta yine clear'ın ürettiği doğal terapi güçlü uzayan saçlar bambu özlü şampuana geçtim. oldukça memnunum. ayrıca clear men gibi saç derisini ve gözleri yakmıyor.
  • abd havaalanlarında kimliğinizi parmak iziniz ya da iris taraması sayesinde tespit eden, hakiyle memura ihtiyaç duymadığından sizi çat diye koca sıranın en önüne atan sistem.

yıllık üyelik $180, ama delta skymiles üyelerine güzel, delta american express kredi kartı kullanıcılarına daha da güzel indirimler sunuyor. sık uçanlar için tsa precheck ile müthiş bir ikili.
  • cool sport serisi hayatımın aşkı. öyle bi aşk ki birgün piyasadan çekseler ne bok yerim diyorum.
    kuruluktan dolayı hiç yağlanmayan kıvırcık bir saçım var. rüya gibi değil mi? değil işte kuruluk kaşıntı yapıyor, kaşımaktan kanattığım zamanlar oluyor. egzama gibi. iki yıldır bu seriyi kullanıyorum, bir kez dahi olmadı. bıraktım bi dönem ogx coconut curl kullanmaya başlamamla beraber tekrar nüksetti.
    böyle olunca koşa koşa döndüm şampuanıma.

aynı problemi olan herkese öneririm.
    iyi ki var.
  • bombok berbat ötesi rezil bir şey ama kesinlikle şampuan değil, halk sağlığı gözetilerek satış lisansı acilen iptal edilmeli.
  • bensu soral ile olan reklamıyla ünlülük güzellemesi yapan şampuan markası. allah başka dert vermesin bensucum.
  • bitkisel sentez şampuanı, seboreik dermatit'e iyi gelmektedir. karaborsaya düşen head & shoulders clinical strength'e en iyi alternatif diyebilirim.
  • yağlı saç derisi için limon özlü olanı 1 yıla yakın kullandım. kafamı yıkasam bile parmağımı saç diplerime sürünce parmağım yağdan parlıyordu. o sorunum kalmadı, üstünde yazdığı gibi 48 saat yağsız hissi veriyordu.

artık saçımı 4 numara kullandığımdan ve eskisi gibi yağlanmadığından cool sport menthole geçtim ilk kullanımda kafam alev aldı sanki o derece ferahlatıyor ama bu sıcakta çok iyi geldi :d

bence en kaliteli market şampuanı head&shoulders ama bana yaramıyor, kullandığımda kepek akıyordu saçımdan o yüzden clear devam. şimdilik memnunum
  • reklamında cristiano ronaldo tarafından tasarlandığı aktarılan şampuan. bir futbolcu tarafından tasarlanan bir şampuana ben neden güveneyim peki? ya da ronaldo alanında yüksek ihtisas yapmış bir kimyager de benim mi haberim yok?

reklamcılık sektörü çok enteresan gerçekten.
hesabın var mı? giriş yap