şükela:  tümü | bugün soru sor
 • cristiano ronaldo çok ünlü bir adam, sahaya çıktığında tüm gözler onun üstünde, herkes onun ne yaptığını izliyor, takip ediyor. bu yüzden ronaldo'nun tercihi clear men ! şeklinde reklamı olan şampuan.

  mevzubahis reklam için bilmem kaç milyon dolar, totalde diğer reklam anlaşmaları ve futboldan kazandığı paralar göz önüne alındığında yıllık kazancı 30-35 milyon dolar, belki de daha fazla olan cristiano ronaldo kalkacak ismar'da satılan, senin benim gibi ''nasıl yaparız da ay sonunu getiririz'' diye kara kara düşünen adamların kullandığı market şampuanıyla yıkayacak saçlarını.

  acun ılıcalı'lı vakıfbank reklamı bile daha samimi.
 • şimdiye dek kullandığım en kaliteli şampuanın da içinde olduğu seri.

  clear men cool sport mentollü kullanıyorum. ilk çıktığında head & shoulders kullanmaya başlamıştım. hem kendi deneyimim hem de berberimin söylediğine göre en iyisi buydu. onun da mentollüsünü kullandım. ancak belli bir süre sonra sanki en dandik şampuanı kullanıyormuşumcasına kafamda kepek ve kaşıntı oluştu. şampuanın uzun süre kullanımıyla ilgili olduğunu anlayıp şampuanımı değiştirdim. türlü çeşitli denemelerim oldu. medikal şampuanları bile denedim, çok fazla kepek sorunum olmasa da.

  clear men serisi ilk çıktığında kepek problemi olan bir arkadaşım önerdi. itibarlı bir insan olduğu için hemen clear men aldım. sonuç inanılmazdı. cool sport mentollü kullanıyordum ve ilk yıkamadan itibaren kafam acayip rahatlamıştı. hem de uzun süreli kullanım sonucu head & shoulders'da olan tekrar kepeklenme hiç olmadı.

  uzun zamandır kullanıyorum ve saçlarım harika. ne kepek sorunu ne de kaşınma var.

  teşekkürler clear. teşekkürler clear men serisi.
 • yağlı saçlar için olanını kullanmaya başladım, baya iyi. bugüne kadar kullandığım şampuanların çoğundan iyi hatta. burada beleş reklamlarını yapmaya karar verdim bu yüzden. çünkü bu ülkede işini adam gibi yapanları sabaha kadar överim. biz de böyle bi delikanlıyız.
 • fazlasıyla sıkıntılı bir kafam olduğundan (sert kıvırcık saç, kepek, saç dökülmesi) hayatım boyunca şişesi 40 liradan aşağı şampuan kullandığımı hiç hatırlamıyorum. en son aveda'nın pure abundance serisini kullandım ki 59 lira gibi bir fiyata almıştım, saç konusundaki standardım bu yani. bu kadar para bayılmama rağmen hiç her beklentiyi eksiksiz sağlayan bir şampuana rastlamadım. vichy'nin yeşil kutulusu var mesela, kepeği tamamen geçiriyor ama saçlar saman gibi. aveda ile yumuşacık ve dolgun saçlarınız oluyor ama iki hafta sonra pul pul oluyor kafa. benim gibi başka bir arkadaşım daha var, geçen gün şampuanı bitmiş de bundan varmış evde, bunla yıkamış kafasını ve hoşuna gitmiş. bir süre kullandıktan sonra bana tavsiye etti, gittim aldım kullandım ve iki haftalık kullanım sonunda net şekilde söyleyebiliyorum ki piyasada bundan daha iyi bir şampuan yok, varsa da ben rastlamadım henüz. ilk yıkamada durularken saçın dokusundaki değişimi hissettim zaten, pamuk gibi oldu kafa resmen. dedim kesin haftaya kaşıntı başlar fazla sevinmeyeyim, iki hafta oldu hala daha kafa derisi sorunlarına dair en ufak bir belirti yok. bunca zaman harcadığım paralara çok yazık valla, ronaldo'nun dediği kadar var hakikaten, tavsiye ederim.
 • tresan kepek yapınca head & shoulders'da kullanmak istemeyince yeni kullanacağım şampuandır.
 • mentollüsü güzel kokuyor ama saç döküyor. saç dökülmesine karşı olan şampuanı gerçekten iyi. kepek kesinlikle olmuyor ve saç dökülmesinde işe yarıyor. tek kötü yanı gözünüze kaçarsa 1 saat göz yakıyor.
 • "hızlı stil" versiyonunu uzun yıllardır kullandığım şampuan serisi.

  pantene, blendax, head and shoulders markalarının serileri kadar güzel kokmasa da şekillendirme konusunda kolaylık sağlıyor.
 • yağlı saçlar için olanı kuru, sürekli kaşınan, dökülen saçlarıma ilaç gibi gelmiştir. sayesinde kafam o kadar rahat ki saçlarıma yıkama haricinde en son ne zaman dokunma gereği duydum hatırlamıyorum.