şükela:  tümü | bugün
  • kuru ve sivilceli bir cilt istiyorsanız 3 numaralı toniği ideal. sürün bol bol kurutuyor başka da birşeye yaramıyor.
  • high length maskara, cream eye shaper ve even better eyes- dark circle corrector'la ilgili görüşlerim :
    buyrunuz
  • estee lauder'a bağlı ve hayvanlar üzerinde deney yapmaya hala devam eden bir kozmetik markası.

peta

peta
  • sabahları kullandığım toniğindeki alkol kokusundan bütün gün kafam güzel çalıştığım cildime iyi gelen marka.demek ki verdiğimiz paraya değiyormuş hem cildim hem kafam güzel...
  • kütikil için olan el kremi bildiğin limonlu mercimek çorbası gibi kokuyor. püffffff
  • cc cream'i çok güzel olan markadır. chubby sticklerinide yenileyerek intense olanlarını satışa sunmuştur..
  • biyolojik hiçbir kaynağı olmayan stres kaynaklı cilt problemi yaşıyordum. inanılır gibi değil hem de 20li yaşlarımın ortasında... ben de clinique anti-blemish solutions denemeye karar verdim. basic başlangıç setinin yanında bir de cilt soyucu bir merhem aldım eczaneden peeling niyetine... doktor kontrolünde kullanmamak elbette risk ancak aldığım sonuçlardan kısaca bahsedeyim...

sabah akşam sürekli üçlü olarak kullandığım set yalnızca birkaç hafta içinde sonuç vermeye başladı. aksatmadan kullanılan 4 ay sonunda akneden eser kalmamış yalnız lekeler kaldı. bu arada soyucu kremi 2 günde bir kullanıyordum artık 10 günde bir kullanıyorum. çok ciddi bir akne problemim olmadığı için lekeler de kapanmayan, pürüzlü görünüm veren cinsten değil yalnızca küçük kırmızılıklar halinde... makyajla kolayca kapanıyor.

bugün ise yine antiblemish serisinin 15mllik acne solutions post blemish formula ürününü sipariş ettim. kalan küçük lekeler için... bakalım nasıl sonuç verecek. ancak şunu samimiyetle söyleyebilirim, ben bile bu kadar etkili sonuç beklemiyordum. arkadaşlarım kozmetiğe inancımız tazelendi diyor değişimi görünce... antiblemish serisini şiddetle öneririm.

edit: tam 1 haftada 15 mllik acne solutions post blemish formula bitti. ekonomik olarak çöküş sebebi, 1 haftada biter mi kaç lira verdim ona... ama 1 haftada bile bende ciddi etki yaptı, internette nerede okusam işe yaramıyor diyorlar ama bendeki lekelerde neredeyse %50 düzelme sağladı. tahminimce 2-3 kutu daha kullansam tamamen bitirir. deneyip yazacağım.
  • intense göz kalemi şukela olan marka. benim gibi alerjisi olup gözleri kızaranlar varsa tavsiye ederim. eyeliner etkisi için numarası 09. ancak waterproof makyaj temizleyicisi göz yakıyor.bebek yağı kullanılması tavsiye olunur.
  • ergenlikte dahi çıkartmadığım sivilcelere kavuşmamı sağlayan yüz temizleme ürünleri ve kremler üreten marka. o kadar para verdim, kalitelidir dedim amma velakin şuan ağır cilt ilaçları kullanmak zorundayım. markayı dava etmeyi düşünüyorum.
  • hayvanlar üzerinde test yapan markalardan olduğunu öğrendiğim için artık satın almayacağım kozmetik markası

kimler testçi, kimler değil: http://www.peta.org/…al-care/companies/default.aspx