şükela:  tümü | bugün
  • halen sorunsuz çalışan, akarı kokarı olmayan site.
  • ortalıkta tonla boktan program var. hiçbirisiyle indiremediğim 3 4 saatlik sountrackleri buradan kolaylıkla indiriyorum, yapanlara teşekkürler.
  • minnet duyduğum youtube dönüştürücüsü web site.

en sevdiğim yanı indirirken aynı zamanda kesme özelliğinin de bulunması. 1 saatlik videonun 2 dakikası lazımsa hiç bir programla uğraşmadan tak diye saniyeler içinde 2 dakikalık mp3 hazır. diğer pek çok sitenin aksine bitrate ayarlama ve orjinalliği bozsa da ses yüksekliğini artırabilme imkanı güzel özellikler.

clipconverter'ı keşfetmeden önce kalite nedeniyle dönüştürmeyi pek tercih etmiyordum çünkü pek çok site 128 kpbs bit hızına düşürüp çamur ediyordu. internetten mis gibi kaliteli versiyonunu bulurum diyordum ve buluyordum. ama müzik zevki popülerden özele kaydıkça anlıyorsun ki youtube çok önemli bir kaynak. internette neredeyse adı geçmeyen sanatçıların albümleri var içerisinde.

popüler şarkılar dinliyorsanız pek ihtiyaç olmuyor da biraz eski şarkılara yönelince önemi kat kat artıyor.
  • yıl 2016 hala state-ul art.
  • pcnet dergisinin, şubat sayısı sayesinde öğrendiğim çok faydalı bir web sitesi. youtube videolarını gerçekten çok kaliteli yüklüyor. ayrıca bu işlemi de hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. bi adwclenaer bi de bu site son zamanlarda en çok işime yaradı.
  • dünden beri çalışmıyor. elim kolum bağlandı.

ek : alternatif olarak en.filsh.net kullanılabilir.

ek2 : nihâyet düzeldi.
  • şu an itibari ile müzik içeren videoları indirmeye izin vermeyen site. yasadışı müzik dosyalarını ücret ödemeye gerek kalmadan 160küsür kbps kalitesinde indirmeyi engellemek amaçlı yapılsa da benim gibi uzun mix videolari sadece fullhd olması ve görsellik için indirenler de var, müziği de itunes üzerinden satın alan birisi olarak. zaten bu tür engelleri koymanın mantığı da pek yok, bu siteden indiremeyen arama yapıp başka bir siteden yine indirecektir.

alternatif program; [(bkz: 4k video downloader)4kdownloader]
  • müzik olan videoları artık indirmeyen site.
    yerine şunu deneyebilirsiniz
  • video indirmek istiyorum diyorum biz de müzik indirmek yasak diyor. vallahi kötü niyetli değilim. yani öyleyim de sizi mp3 indirmek için kullanmıyorum. müziklerin videoları da lazım bize belki