şükela:  tümü | bugün soru sor
 • zamanı sudan ucuz insanlar açısından clixsense karlıdır evet.

  günde x dakika,
  ayda 30*x dakikadan hatırı sayılır bir zamanını geçirdiğinin farkında değil arkadaş.

  zaman değerli aga.
 • vadeli hesaba yatıracak parası olmayanlar ve zamanı candy crush oynayarak öldürmekten sıkılanlar için karlı olan clixsensedir elbette.
 • zamanı sudan ucuz olan değil, her gün zaten bilgisayar başında vakit geçirenlerin günde sadece 1-2 saat bakarak gayet elle tutulur paralar kazandığı site. 2 sene de 600 dolar kazanmamı sağlamıştır. detaylar burada
 • çok basit bir mantık yürüteceğim şimdi. clixsense çok kazandırıyorsa neden burda reklamını yapıyorsun? kazanan çok olursa gelirin düşmeyecek mi? kendim cevap vereyim hemen, çünkü ref daha çok kazandırıyor. clixsense işin yalan dolanı. ağza çalınan iki parmak baldır onun geliri. malesef ki clixsense sistemi de ponzili işler. ah gençler ah! siz kripto paraları keşfedene kadar millet malı götürecek.
 • anket doldurarak ek gelir elde etmenizi sağlayan güzel bir meşgale.

  arkadaşlar genellikle clixsense hakkında olumsuz yorum yapanlar sabır denen hasletten uzak kimseler. bu işte biraz takipçilik ve sabır şart. evet doğru her anket uygun çıkmayabiliyor. çünkü her anket düzenleyici farklı kitlelerden örneklem almak niyetindeler. bir anda parayı bulayım diyorsan burada işin yok onu söylemiş olayım. zaten kimse clixsense'nin bir ana geçim kaynağı olduğunu da iddia etmiyor. ek gelir diyoruz zaten ek gelir. günde 1-2 saat bakılarak aylık 40-50 dolar ek gelir elde etmek hoş bir durum nihayetinde. burada karşımıza kilit iki kavram çıkıyor; sabır ve ekip olabilmek.

  sabır meselesine yukarıda değindik. ekip olabilme meselesine gelince, insanlar bu işe ilk başlayacaklarında sistemin ne olduğunu anlayana kadar soğuyorlar. esasında buna gerek yok, işi bilen bir ekibin içine dahil olunduğunda gerek site üzerinden gerekse kurulan whatsapp gruplarından kısa sürede işi öğrenerek birikime başlamış oluyorlar. ekibimize katılmak isteyenler için:clixsense