şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yeni bir internet (sadece 9gag'de de olabilir) meme'i. şurada ve şurada örnekleri var.
  • challenge accepted'ın peşine gelen bir meme'dir.
  • ing. oldu gibi.
  • ing. bu size gider.
  • (bkz: kâfi)
  • regular show'un yaratıcısı j.g. quintel'ın tbs'de yayınlanacak olan yeni çizgi dizisi.

http://www.imdb.com/title/tt6994156/
  • sneek peak i yayınlanmış, merakla beklenen çizgi dizi. buradaki merak pek çok şeyi kapsıyor tabii ki, mesela jg bu sefer the mighty boosh'tan neleri araklayacak * da buna dahil.

https://www.youtube.com/watch?v=s33uf3e4ut4

"butt cheeks butt cheeks butt cheeks"
  • yolu gözlenen j g quintel dizisi. regular show özlemimizi dindirmesini umut ediyorum. da hâlâ ses seda yok! başta tarihi ertelendi, şimdi de ölüm sessizliğiyle bekletiyor. imdb sayfası daha yeni güncellenmiş, ilk episode yayın tarihi 2018 yazıyor ve quintel "bu yaz bitmeden izleyeceksiniz." diyordu. taze taze imdb güncellemesi falan da yapıldığına göre bu hafta ya da önümüzdeki iki hafta içinde yayınlanabilir. bu sefer cast'te sean szeles yok. regular show'a yaptığı katkılar inanılmazdı. hatta apayrı bir tat katıyordu diziye. diziyi eğlenceli kılan bir adamdı kısacası, şarkıları falan da hep o yapıyordu. umarım onun eksikliğini hissettirmez quintel. açıkçası ben bu diziyi sırf regular show hasretimizi ortadan kaldırsın, sadece yetişkinler için olan yeni regular show olsun diye bekliyorum. birçok fan da aynı beklentide.

edit: yeni bilgi. ilk sezon tamamlanmış. ikinci sezonu hazırlıyormuş quintel. her hafta yeni bölüm çizmenin ne kadar zor olduğunu tahmin edebilirsiniz az çok. bu yüzden toplu çekip paylaşmaları normal olan. ağustos içinde yayınlanacağı da içeriden aldığım bir bilgi. bu edit burada kalsın böyle, eğer ağustos bitmeden yayınlanırsa kendimle ve istihbaratımla gurur duyacam lol.

edit 2: sean szeles varmış laaaan!! co-executive producer olarak yer alıyor cast'te. nasıl mutlu oldum anlatamam. j g, sean ile okuldan (sanırım akademi yıllarından olsa gerek) arkadaşız diyordu, anca beraber kanca beraber geziyorlardı zaten. güzel gelişmelerden birkaçı:

ilk olarak cartoon network ne kadar yayınlamayacak olsa da destek veriyor diziye. j.g.'ye oda vermişler cartoon network stüdyolarında. bir zahmet versinler herif flapjack'in creative director'ü ve camp lazlo'nun senaristi idi, regular show'da zirveye çıktı. cartoon network'e katkıları göz ardı edilemez asla. (fineas and ferb'ün de bir bölümünde bulunmuş bu arada.)

ikincisi de j.g.'nin geçen ay, tbs açılışında katıldığı bir röportajı izledim. "regular show'u çocuklar için hazırladığımızdan kolaydı. çocukları güldürmek için küçük düşünüyorsunuz. ancak şimdi adult izleyicilere yönelik bir iş üstündeyiz. her şey çok farklı ve çok enteresan. büyük düşünmek gerekiyor. esprileri yazıyorum yazıyorum siliyorum, yetişkinleri güldürecek şeyleri bulmak için didiniyorum iyice." gibi laflar ediyordu. gibi diyorum çünkü aklımda böyle kalmış, eksik ya da fazla olabilir. yani bayağı emek var ortada. bomba bir şey geliyor olsa gerek.

tutmadı editi: tumblr'da, reddit'te ve discord grubumuzda edindiğim bilgilere göre 2019'da yayınlanacak. tbs'nin boş zamanı olması da önemli oluyor bu süreçte. iptal olduğu hakkında ortalıkta gezinen rumorlara aldırmayın yani.
    jg quintel bu dizide kendini ve ailesini resmedecek orası çok belli. mordecai da jg'nin iç dünyasını dışa vurumuydu aslında. bu sefer bunu direkt kendine birebir benzeyen bir insan karakter üzerinden yapacak. gerçekte de küçük bir kızı, sevdiği bir eşi, samimi dostları var. tıpkı dizide göreceğimiz baba ve çevresi gibi.
  • regular show'un adult versiyonudur. yayınlanması ve beklentileri karşılaması durumunda ikinci south park olur ve çok tutulur.