şükela:  tümü | bugün soru sor
 • izmir'li progressive metal grubu. eski adlarıyla woltran. yakın bi tarihte ep çıkartacakları duyumunu aldım geçen menejerlerinden. şahsen ben heyecan ile beklemedeyim.
 • torn isimli fantastik ep ile çıkış yapan izmirli progressive/power metal grubu. çok üst düzey, uluslararası beklenmeyen bir iş yapmışlar. güzel bir çıkış yaptıklarını düşünüyorum. ep'deki en sevdiğim parça ise through the darkness oldu, gitar soloları ve vokalin ses değişimi çok ilham verici.

  albümün cdbaby sayfası
  grubun facebook sayfası
  albümün itunes sayfası

  grubun torn ep'sinin birinci teaser'ı https://youtu.be/pmhxa-iqo5i

  grubun torn epsinin ikinci teaser'ı https://youtu.be/v3m5vyzzp0e

  grup üyeleri:

  taylan tokmakoğlu - vokal
  mert kuldemir- lead guitar, back vokal
  gökmen yoldaş- ritim gitar
  onur özkara- bass
  burak dünal- drum

  cloud theory grubunun üyeleri

  spotify linki
 • burası dream theater olsa beğenirdiniz ama burası cloud theory!!!11!

  ilerde çok değerlenecek başlık. şimdiden yerimi ayırayım ki "ben 6 yaşımdan beri cloud theory" dinliyorum diyebileyim. tanıdık oldukları için ya da "reklamımızı yap lan" dediklerinden değil, içimden geldiği gibi yazıyorum:

  torn taş gibi bir ep olmuş. çevirip çevirip dinliyorum. siz de türü seviyorsanız, dinleyin, hak vereceksiniz.
 • torn isimli kurgulu ep si ile çok güzel bir işe imza atmış izmir'li progressive metal grubu. through the darkness ilk dinlemeden itibaren favorim. hakettikleri ilgiyi henüz göremediklerini düşünüyorum.
 • hepimizin gün içinde ''yaşam karmaşası'' oluyordur değil mi? evet. bunlara da en iyi çözüm herkesin ve herkese göre farklılık arz eder, doğal olarak. özellikle de yeni bir şeyler keşfetme arzusu daha çok canlanır içimizde ve müzik ile oyalanırken, kulağımıza tınısı yabancı değil ama, ezgileri ve melodileri buram buram '' progressive metal '' kokan bir şark takılır. dinledikçe içine çeker sizi o mistik atmosfer.

  izmirli bu grup, uzun zamandan beri dinlediğim ''en iyi'' progressie metal'' işine el atmışlar. ep'leri yeni yayımlanmasına rağmen, şarkılarındaki lirik, atmosfer, enstrüman hakimiyeti ve vokal...
  yolları uzun ama özlediğim ve bana eski günlerimi hatırlatan klavye nüansları işe bambaşka bir ''haz'' katmış.