şükela:  tümü | bugün
  • şu dünyada benden sonra en sakar kişi, nickiyle müsemma. davug yedirecekmiş bana iki gözümün çiçeği. hehheh hadi bakalım.
  • kendisi benim fake hesabim aynı zamanda ytyfa'dir. * reklam tercihlerini öyle yanlış yapmış ki, kendisini uyardığım halde önemsememiş ve skip ad ı haketmiştir.

edit: ytyfa: yariturkyarifransizadam
  • (bkz: kürtçü faşist)

ytyfa'ysa aklini almam 2 ila 3 dakika arasi.
  • ileri derecede gerizekali deseeeem gerizekaliya hakaret olacak. sigir deseeem sigira da yazik. davar deseeem, neyse ya. nick altima durduk yerde yazmis. buyursun buradan yaksin. el-cevab:

baslik altina yazan fake hesaplarin canini ne vakit bu kadar acitti bilen yazar. *

kufurbaz dese diyemiyor, mal dese diyemiyor, beyinsiz dese diyemiyor.

hele buradaki o beyinsiz malin 2 satirlik entry'sine yaptigi edit'le turkceye hakimiyetine resmen hayran kalmis, mabadiyla guluyor. 4 satir yazsa 3 ayri edit yapacak ama turkcemden yurumus, cunku bu yazar iyi biliyor ki gerizekali olmak bunu gerektiriyor.

tanim: validesi türk milliyetcileri tarafindan cinsel yipranmaya maruz birakilmadiysa, gereksiz yere turk milliyetcilerine saldiran hdpkk'li bir suser.
  • evet benim nick altımda akp'li ırkçı diye saçmalamış. kim diye baktım tabii apocu amk çocuğuymuş. amk apocuları artık kimse yemiyor x akp'li iftiralarınızı.