şükela:  tümü | bugün soru sor
 • netflix'te yeni izlemiş olduğum film. çekimler, kurgu ve oyunculuklar başarılı. kafalardaki soru işaretlerini çok güzel kaldırıyor. j. j. abrams yine döktürmüş diyebiliriz.

  2008 yılında yayınlanan cloverfield ve
  2016 yılında yayınlanan 10 cloverfield lane
  filmlerinin arasındaki bağlantıyı (bence bağlantıdan ziyade "neden" ve "nasıl" sorularını) gün yüzüne çıkaran triologynin son filmi.

  netflix'in duyurusuna göre 2018'de yeni bir filmi daha geliyor. overlord ya da cloverfield 4 şeklinde olacak. duyuruya göre filmin çekimleri tamamlanmış bile.

  uzun uzun bulduklarımı ve düşündüklerimi anlatmak isterdim ama bu arkadaş en güzel biçimde durumu özetlemiş.

  --- spoiler ---

  seriyi daha iyi anlamak için link

  --- spoiler ---
 • çok güzel bağlanmış devam filmi. umarım devamı gelir.
 • kliselerle dolu bile olsa, neden bu kadar az insan izlemis bu filmi? dedirten hede. cok guzel izledim, merak icinde sonunu bekledim. cekinmeden izleyiniz.
 • yeni izledim ve devamı olursa hatta dizi haline getirirlerse çok da severim ben bunu.
 • bilimkurgu severler için zaman kaybından öteye gitmeyen film.
 • tam gelip buraya sallayacaktım o sondaki olay nasıl bir saçmalık diye ancak trilogy falan demişsiniz. o yüzden son sahneyi dışarıda bırakarak gayet sıradan bir olay örgüsüne sahip ancak güzel bir tat bırakan film diyorum.

  tekillik, higgs bozonu vs. sevenlerin izleyip sevebileceği bir film.

  --- spoiler ---

  madem bilgileri maille atabiliyorduk, o sarışın kaltak ne diye ortalığı ayağa kaldırdı öyle?

  --- spoiler ---

  sinemaya gitmiş olsam: 6/10 (*)
  netflix: 10/10
 • yarrak gibi film. bu üç filmin birbiriyle alakası vizontele tuba'nın face off ile alakası kadardır. ne de olsa ikisi de aynı dünyada geçiyor. abi çok iyi ya nicholas cage yüzünü değiştirirken yılmaz erdoğan televizyonu gömüyor. birbirlerini çok iyi tamamlıyorlar bence.

  paralel evrenler falan... ulan cinsel ilişkiden önce bi kere attırsam bile doğacak çocuk farklı olabilecekken bunlar farklı dünyalarda aynı insanlarla birlikte yaşıyorlar. peeh.
  1.8/10
 • ilk filmini izlediğim için ardından gelenleri izleme zorunluluğu hisseden bünyemi kısmen tatmin eden netflix filmi...

  klişeleri bol, casting olayı gayet güzel, akıcı bir film olmuş. bu üçlemede beni çeken şeylerden en önde geleni bir hikayeyi başlatıp devamını göstermek yerine ince bağlantılarla devamını getirmeleri...

  ilk film korku ve gizem olayına değişik bir bakış getirmiş, ikinci filmde gerilim yüksek tutulmuş, üçüncü filmde ise ortaya çıkan tablonun nedeni verilmiş. umarım devamında da farklı bir bakış açısı ortaya koyarlar...

  not: yine de netflix şu 6/10 puanlık film geleneğini değiştirmeyi denerse izleyici olarak sevinirim...
 • bir bok anlamadım filmden. bu tarz konuları seviyorum. bundan önceki filmini sevmiştim ama bu film tam bir kaos. ne neden neye dayanarak oluyor belli değil. puanım 6.

  sondaki yaratık yedi mi bunları ? güzel yaratık.