• bok gibi bi mekan. mekanın amacı kemerdeki çoğu mekan gibi şudur;

içeri turist kızları doldur. sonra apaçi, sonradan görme, paralı keko türk erkeklerini içeri yığ. kızlar göt göstersin, erkeklere asılsın. erkekler gaza gelip çılgınlar gibi para harcasın.

yani bu mekanlar aslında turistlere yönelik sanılabilri ama değildir. içerde para harcayan kesim türklerdir. turistler 1 bira içip siktirip giderler ya da mal bi türk erkeği bulup tüm hesabı ona geçirirler.

bu ve bunun gibi kalitesiz türk mekanlarına gidene kadar yemin ediyorum 3 gün zaman ayırıp rusya veya ukraynaya gitmenizi tavsiye ederim. gidin club nasıl olur görün.
  • antalya'nın sonradan para sahibi olan kırolarının loca kapatabilmek için ciddi paralar harcadığı, içinde çoğu kürt işletmesi olan barların olduğu, görünümü dekorasyonu güzel ama çalışanlarının ve işletmesinin boktan olduğu büyük gece kulübü.

"konser" diye yaptığı organizasyonların gece 2.10'dan 2.50'ye kadar sürmesinden bahsetmiyorum bile.
  • sırf mekandaki dansçı hatunları görmek için gidilmesinde lüzum gördüğüm mekan. tabi kapıda ve içerde bağlantınız yoksa benim gazıma gelip gitmeyin yoksa sırada beklerken sürtünmeden dolayı alev alabilirsiniz.
  • bu "damsız girilemeyen" mekanda bir rus hanımkızımıza 7 apaçi düşmektedir. gitmeden bilgilenin efendim. [hatta gitmeyin]
  • kemer in en unlu discosudur tiesto nun cıktıgı yerdir duyumlarıyla gittigimiz ama turkish nighta denk geldigimiz mekan.o kadar ki disconun icinde maras dondurmacısı,gozlemeci teyze vardı ve gecenin ilerleyen saatlerinde dansoz,zenne,mehter marsı ekibi sovları ile karsılastık.tabi ki mekanda bolca "i like you olga" diyerek yuzlerce peceteyi danseden rus bayanların baslarından atarak para sacan turk apaciler mevcuttur.
    (bkz: rus kizlari)
  • nasil bu kadar popüler oldugunu anlayamadigim kulüp. ortasinda kare seklinde genis, üstü açik bir dj bölümü vardir. bu bölümün dört kösesindeki yüksek platformlarda yari çiplak rus kizlar yarimsar saat sirayla dans ederler. bu bölümün çevresinde, 2 metre genisliginde dans pisti vardir ama ayni zamanda milletin geçis koridoru oldugu icin habire birileri geçer, rahatça dans edilemez. bu koridorun disinda ise çesitli barlar ve masalari vardir. giris 25 ytl'ymis sanirim ama bizim otelin* animatörü 15 ytl'ye ayarladi* anladigim kadariyla her bar kendi promosyonunu yapiyor, belli bir komisyon karsiligi otel animatörlerine satiyor. genelde rus kizlar ve türk erkeklerden olusan çiftler görülür, oturup türklerin ruslara yazisini izlemek bile eglencelidir. geçen sene gittigimde selahattin'le* anastasya'nin dügünü de vardi ayni gece, anastasya'nin karni burnundaydi.* milletin otellerde gece 12'den sonra içki parali oldugu için geldigini düsünüyorum. niye sevmedigime gelince, dans edecek yer yok, müzik çistak çistak, herkes çok tiki. otelin diskosunda eglenmeyi tercih ederim.
  • buradaki danscı kızları görmeden ölmemeli insan. insan v 2.0 örnekleri resmen. insan evriminin son basamağındaki canlıları alıp danscı yapmışlar; o derece!
  • tuvaletinde make quick'e şahit olduğum mekan.
    edit: tuvalet sırasında 2 farklı cinsin bir tuvaletten cıkmasına şahit oldum yirmibeş dakika bekledikten sonra.
    edit2: baya baya make slow'a geçiş yapmışlar bak.
  • kendini bir halt sanan kaba korumaların olduğu, 5 erkeğe 1 kızın düştüğü, apaçilerle dolu, eğlenmenin masa başında sallanmaktan ibaret olduğu, lanet ettiğim eğlence anlayışının tipik ürünlerinden olan gece kulübü. bir daha asla gitmem. apaçiyseniz gidin.
  • erkek kokan gece kulübü.
hesabın var mı? giriş yap