şükela:  tümü | bugün
 • her canınız sıkıldığında gidebileceğiniz pozitif enerjiyle dolabileceğiniz,garsonlarıyla bile sanattan konuşabileceğiniz dolu dolu mekan.
 • ferhan şensoy'un oteller kitabı'na bodoslama girer.
 • gümüşlük veya yakınlarında kalıyorsanız, (ki gümüşlükte kalmanız tavsiye edilir (ki boş ye bulma sıkıntısı olabilir)) her gece canınız sıkılınca gidin, takılın. tam öyle bir mekan. örneğin hayalet(inanç konukçu) ve ercüment (nejat işler) bu mekandan çıkmıyorlar. hatta bu gece hayalet sandalyede bildiğin uyudu.
 • murat ve cenk kardeslerin senelerin tecrubesi ve populerlikleriyle islettikleri super eglenceli bar. tek sorun, yaz sezonunda gece yarisi 2 ile 4-5 arasi en senlik zamani. yani sabah iki'ye kadar tatil modunda takilip sonra bara geldiginde zaaten ayak ustu sallaniyor modunda olma ihtimali cok yuksek.
 • burada en sevdiğim yer barın arkasındaki duvar. sessizlik ve ses arasındaki köprü gibi.. denize karşı oturduğunuzda, karşınızda sizi içinde kaybolacağınız bir romantizme, duygusallığa götürebilir. bunu tercih etmediğiniz zamanlarda o arkanızdan gelen 'ses'leri duymanıza daha çok izin verirsiniz ve bu da ayaklarınızın yere basmasına neden olur. ne gürültüde kaybolursunuz, ne de sessizliğin-izin- içinde.. an içinde kalırsınız. o yüzden de gittiğinizde gözleriniz ilk o duvarda boş bir yer arar.

  bundan sonraki zamanlarda daha fazla dans müziği çalmalarını ve daha çok dans edilen bir mekana dönüşerek, denize karşı dans etmek ve ardından denize girmek keyfini yaşatmalarını hayal ediyorum.

  mesela; http://www.youtube.com/watch?v=zowqqsowzjw ile başlayabilirler. latin, ispanyol ve balkan müzikleri ilk tercihim olmakla beraber, seksenler ve yetmişlerin de zaman zaman hoş olabileceğini düşünüyorum .
 • müdavimleri bol olan, müdavimleri tatlı, rahat ve saygılı insanlardan oluşan mekan.
 • plajdan içeriye girdiğinizde sağ ve sol taraftaki barların işletmecileri farklıdır. bu farktan ötürü menüde ki bazı içeçekler bir barda bulunurken diğerinden bulunmayabiliyor. işletmecilerin farklı olmasına rağmen duş tuvalet vs alanlar ortak kullanımdadır. aynı zamanda sağ taraftaki bar gürkan uygun'un kardeşi tarafından işletilmektedir.