şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: the marmara) gibi sanki, ama antalya'da
  • doğaya saygılı 5 yıldızlı otel. her şey geri dönüşümlüdür. türbe gibi odalarından çıkıp, bir önceki menüden kalan yemeklerin tekrar değerlendirilmiş hallerini yersiniz. bunu da alenen yaparlar. sabahki pancakelerin üzerine bi krema bir de yapma vişne koyup öğlene tatlı diye verirler... kalmış hamur tatlıları tekrar kararak çakma bi tatlı yaparlar. üstelik alenen ha.. hiç utanmıyolar.. o kadar belli ki.. kalan cornflakes lerin etrafını bişeyler kaplayıp akşama tatklı yaptılar, onlar da bitmedi onu da bi sonraki gün bi yaş pastanın içine koydular... patatesler etler ha keza.. dolmaların içindeki pilavı herkes bilir. sokayım öyle 5 yıldıza...
  • 8gen türbe yeşili odalara sahip olan 5 yıldızlı antalyanın lara bölgesindeki otelidir
    adamlar odaların içerisine buldukları heryere ayna yerleştirmiş, fantasy room tadında bir yer olmuş.
    ortam olsun takılayım akayım modundaysanız isteklerinizi karşılamaya yakın bir seçim olur, ha benim kalacağım oda afilli olacak yediğim yemekten de zevk alacağım diyorsanız sizi kervansaraya efenim ne bileyim concorde a alalım
  • sırnaşık kedileriyle yemek savaşı yapılan yer, patates kızartması ve pilavda olmasa aç kalırsınız bi acayip yemekleri var.
  • odaları saray havasında döşenmiş, yemekleri orta halli olan, ancak gece yine yapılacak pek fazla aktivite bulundurmayan bir otel... 3 tane açık havuzu mevcut, ama biraz küçükler bence... bahçesi güzel, oturulacak bir çok yeri var... kapalı havuz ise tam bir hayal kırıklığı, gidilecekse seıcak havalarda gidilip, sıcak su fasilitelerine muhtaç kalınmamalı. otelin tasarımı fazla şaşaalı gelebilir bazı bünyelere...
  • (bkz: fırat tuna)
  • en çok yemeklerini beğenmiştim ama hakkında yapılan diğer yorumlara bakınca en çok yemek yönünden yerlere vurulmuş. 2010 yazında geçirdiğim 1 haftada her gün türlü kırmızı/beyaz et ve balık ızgarası vardı. adamlar açık büfe suşi bile sunmuşlardı, demek ki bana güzel bir zamanı denk gelmiş.
  • içinde türlü türlü işlerin döndüğü oteldir. karşısında bulunan kolcuoğlu kebap, antalyadaki en iyi kebabı yapar. olur ya yolunuz düşerse bu otel civarına muhakkak uğrayın.