şükela:  tümü | bugün
 • ozderede bulunan geni$ arazisi ve kendine ozel koyuyla insanları cezbeden 4 yıldızlı tatilkoyu.
 • özdere'de bulunan 5 yıldızlı tatil köyüdür. tam adı "paloma club sultan özdere" dir. çok geniş bir alana yayılmış tatil köyünde thomas cook ismini sıkça görürsünüz. animatörleri fransızdır. fransızca konuşurlar. yerli turist bir şey anlamaz. arazinin geniş olması nedeni ile iki kilometre uzaktaki amfi tiyatroya gittiğinizde bırakın alkollü içkiyi, içecek bir yudum su bulamazsınız. o kadar program yapmışsınız. milleti davet etmişsiniz. içecek bir şeyler getirin kardeşim. millet elinde su şişeleri ile dolaşıyor. yemişim öyle ultra her şey dahili. bir de ön büro (bkz: resepsiyon) çalışanlarından birisi fransız odaklı hizmeti eleştirdiğimizde "beyefendi burası fransız tatil köyü" demezmi. yahu sen sürksün, ben türküm, patronun türk, çalıştığın yer türkiye. nasıl oluyor da burası fransız tatil köyü oluyor.
  son bir not. illa gideceğim diyorsanız yazdıklarımın dışında bir olumsuz durum daha var. gerisi çok iyi. gidilebilir yani. o olumsuz durum da ana bina odalarının (standart oda) küçük ve balkonlarının yok hükmünde olması.
 • tatil duygusu alınamayan yer.

  herşeyden önce, herşey bir birine çok uzak. odadan çıkıp kahvaltı için 10 dakika yürü. odaya git, havlu al denize git: bir 20 dakika daha tatilinizden kayıp oldu.

  yemek kalitesi vasatın altında. çeşit fazla yok ve günlük popüler yemekleri almak için sıra oluşuyor. yoğunluktan masalara servis yapılmıyor denecek kadar az garson var.

  havuz başında bir kokteyl almak isteyen yine yorucu bir yürüyüş sonrasında, hangi marka belli olmayan kalitesiz ürünlerle yapılan, gerçek tadı vermeyen içecek elde ediyor.

  odalar en fazla 4 yıldız derim. banyo falan problemli olabiliyor.

  kısaca: tavsiye etmem.