şükela:  tümü | bugün
 • bodrum un torba beldesinde bulunan, denizi güzeeelll mi güzel, yemekleri aşırı derecede lezzetli, animasyonlar ve animatörler dolayısıyla fazla hareketli olan birinci sınıf tatil köyü. tıpatıp show ekibi çıkıyordu bi ara ve oldukça başarılılardı. şimdi kim çıkıyor bilmiyorum.
  taptaze kocaman pastaların, hiç ellenmese bile günübirlik çöpe atıldığı bir yerdir ve bu yüzden tüm öğünlerde sunulan yiyecekler ve tatlılar daimi olarak tazedir.
  ve ayrıca yazın bu mekanda her an tatil yapan ünlülere rastlamak mümkün.
 • eskiden (15-20 yıl öncesinde) grand otel olan tatil mekanıdır.
  en fantastik özelliği 6 tane alakart lokantası****** olmasıdır. aynı hafta içinde aynı alakart lokantaya 2 kere gidilemese de her gün birine giderek ortamın tadı çıkarılabilir.
  rezervasyonla köy kahvaltısı, çarşamba günleri türk yemekleri günü yapılabildiği gibi kendi gözlemecisi de var.
  animasyonunda falan bir bi' numara yok. ama bir haftada 5 kilo alma garantisi var.
 • bir haftalık tatil boyunca alacarte restaurantlarına, (odanızdan telefonla otomatik rezervasyon yaptırıyorsunuz) hergün yarım saat boyunca en az 150 kere telefonla denememe rağmen rezervasyon yaptıramadığım tatil köyü.
  restaurant ve rezervasyon kabusu dışınca oldukça keyifli bir yerdir ayrı.
 • ets tur bünyesine geçmiş tesis,
  elin "gavuruna" üç otuz paraya herşey dahil konseptiyle pazarlanan tesis,

  e tabii böyle olunca da, ne kadar hollandalı,alman,fransız, rus turist varsa,
  bayanları gelmeden sirkeleri içip midelerinde bin çeşit yemeğe yer açmış,
  bayları deniz süngeri yutup günde 3 galon bira 2 galon rose şaraba yer açma altyapısını hazırlamış halde gelip,
  tüm gün havuz-deniz arasında koşturup duruyorlar, bir itiştir bir kakıştır gidiyor,
  kendilerince yerli turistleri nasıl sınıflandırıyorlar bilinmez, lakin görgüsüzlükleri diz boyu,
  bunlara avrupa'da bu paketleri pazarlayan şirketler sanırım herşey dahile tesisin ağzına sıçmanın da serbest olduğunu mu söylemiş bilinmez,
  değilse de sıçıyorlar zaten göz göre göre,

  bodrum koylarında bulunabilecek en güzel kum-çakıl karışımı denize sahip tesin, onun da hakkını vermek lazım.
 • çocuk alınmayan, ziyadesiyle de daha kafa dinlenilebilen, bodrum'daki diğer versiyonu için:

  (bkz: club voyage charm)
 • herşey dahil otel konseptine sıcak bakmayan kişiler olarak tavsiye üzerine bu sene balayı için tercih ettiğimiz, private kısmı kesinlikle verdiğiniz parayı hak eden, güler yüzlü çalışanlara, iyi restaurantlara, güzel denize sahip ets oteli. akşam yemeği için içerisindeki kebapçı başarılı, gayet lezzetli kuzu kaburga ve risotto yapan italyan restaurantı ise şiddetle tavsiye edilir. ayrıca yemek yediğimiz restaurantlarında menülerinde bulunmayan bir kaç ufak isteğimizi de hiç itiraz etmeden yerine getirmeleri memnuniyet verici. aslında sadece restaurantlarında değil tüm otelde vaad edilenin dışında ki isteklerimizin hiç birini geri çevirmediler. resepsiyon görevilisinden temizlik işlerini yapanlara kadar her çalışan güler yüzlü ve ilgili.

  bu nedenlerden dolayı benim gözümde kısa ve dinlendirici bir tatil, güzel deniz, iyi yemekler için ideal tatil mekanı.
 • şu ana kadar gittiğim herşey dahil konseptli oteller içerisinde en iyi servise sahip tesistir. bu değerlendirmeye rixos'u da dahil ettiğimi belirtmeliyim.
  kimden ne isteseniz o andaki işini bırakıp güleryüzle talebinizi yerine getirmeye çalışıyordu. müşteri ilişkileri her türlü isteğiniz için 2 günde bir arayıp hal hatır sordu. belki olması gereken bu ama insan şaşırıyor işte.
  deniz çok matah değil kaş ya da datça ile karşılaştırınca. ama odalar güzel, yemekler leziz, barmenler iyi. daha ne olsun
 • spa vasat, yani böyle bir otel için vasat. odaların bazıları küçük. bazı barlardaki kokteyler başarısız.
  negatif anlamda sayabileceklerim bunlar otel için. geriye kalan herşey harika.
 • bu otelde müzik yayını olmayan bir adult beach yer alıyormuş. sessiz ve huzurlu bir mekanmış bu kısım, özellikle belirtmişler internet sitelerinde de. müziksiz mekanları kullanıcılara sunan işletmelerden biri olması takdire şayan.