şükela:  tümü | bugün
  • doktor ve diş hekimleri için yapılmış başarılı bir finansbank kredi kartı. http://www.clubfinans.com.tr/doctors/kimler-icin/
  • eğer doktor değilseniz aynı kart için başlangıçta ve her yıl bişiybişiy kadar (kızcağız söyledi ama anlamadım) para bayılmak gereken kart. kanaatimce öğretmenler için mobil telefonlarda öğretmen hattının koşullarından yararlanmak ne kadar egosantrizm ise doktorlar için ömür boyu saçmasapan kart ücreti ödememek o kadar egosantrizmdir ama kredi kartından bile doktorlara vurabilmek takdir edilesidir.
  • bu kredi kartinin uzerinde ismin basinda dr sifati bulunur. sag ustte yilanli doktor amblemi yer alir ve kartin uzerinde de normal punto ile clubfinans ve hemen altinda hayvan punto ile doctors yazar. bi de sesli olarak "bu kartin sahibi doktor haaa" diye bagirsa tam olurmus bence.
  • doktorlara laf sokmaya ne kadar meraklı olunduğunun görülmesine bir kez daha aracılık eden, finansbank'ın yeni sinir katsayısı artırma hizmeti. hiç de exclusive hizmet vermemekte olup teslim edilmesi başarılamamakta, teslim edilmeyen kart için de e-mail yolu ile ekstre gönderilmektedir. pes edilip birkaç ay sonra kartın akibeti için sikayetvar.com'dan mesaj gönderildiğinde kartın kabul edilmediği gerekçesi ile iade alınıp iptal edildiği bilgisi verilmektedir. kabul edilmediği iddia edilen kartın ekstresi nasıl olur anlaşılmasa da isabet olmuştur. alsınlar bu egosentriğin kartını...
  • clubfinans'ın doktorlar için olan kredi kartı.

az önce tarafıma teslim edilmiştir. büyükçe bir pakette gelmiştir ve içini açtığımda beni en mutlu eden şey yüksek limiti değil, içinden çıkan ajanda ve afilli kalem oldu.
  • 2015 itibariyle verdiği %50 otopark indirimi ve havaalanı lounge hizmetine son vermiş finansbank kartı, saçma sapan işe yaramayan özellikleri kaldı geriye, bu saatten sonra kart ücreti almıyorlar diye elde tutulası onun dışında yanında bile taşımayı gerektirmeyen bir kart.
  • üstünde etiket yazmasından öte hiç bir numarası olmayan kredi kartı. çoğu kampanyasının alt satırında "aylık birikim ortalamasının 50.000 tl ve üzeri olması gerektiği" notu da düşülmüş.

olayın en mantıksız kısmına gelince; şöyle xclusive, böyle havalı hizmetlerimiz var deyip 50 bin şartı koşuyorsun; sonra iptal için aradığımda 5 liralık market indirimiyle tavlamaya çalışıyorsun. kasma, rahat ol ve sakince iptali gerçekleştir. 5 lirayı da artık cebine mi koyarsın, akşamdan ıslatıp sabahı mı beklersin sana kalmış.
  • sabit ve orta gelir ustu geliri olan bir meslek grubuna 'ayricalik' saglayacagini belirtip kendine baglamis ancak en tirt banka kadar bile getirisi olmayan kredi kartidir.

misal ben.

7 senedir bu kredi kartina ayda minimum 4.000tl odemisim. biraderim
    - senin iyi parapuanin vardir
    diyince merak edip baktim ki minimum 350.000tl zamaninda yapilmis odemeye kazandigim sey 114tl.

bu iste bi terslik var derken dogum gunum icin kendi postlaridan yapacagim alisverise %10 indirim vereceklerini belirten bi mesaj aldim.
    -bankam otomatik olsa da beni dusunuyor.
    gibi sacma bi dusunceyle kapilip rutin alisverisimi yaptim.
    kasiyer kiza
    -finans bank postunuzdan ceker misiniz?
    dedigimde
    -ortak post, finans bankin ozel postu yok
    cevabiyla musteri olarak alisverisime devam ettim

sonuc elbetteki banka size verdigi sozu tutmuyor.
    7 senedir duzenli odemelerini yapmis bi musteri olarak indirim ekstreye yansimiyor.

ulan bunda bi sacmalik var diyip bankayi aradigimda aldigim cevap ise

- ortak posttan cekilmesi bankamizin sorumlulugu degil

evet cunku musteri olarak benim sorumlulugum ben ozur dilerim sayin musteri hizmetleri.

isin daha da trajigi ise kredi kartimin iptalini istedigimde

- kredi kartinizi kapatmak yerine 50tl parapuan 'ayricaligi'na ne dersiniz

sorusu

yani isin ozu su;
    sacmalik!
  • artık hiçbir avantajı olmaması sebebiyle kapattığım kredi kartı, önceden de pek bir şeyi yoktu zaten!

bir ürün pazarlıyorsan önce içeriğini dolduracaksın.