şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
2743 entry daha
  • sadece kendi konuşup kendini dinleyen ve haklı bulanların buluştuğu odalar
  • günlerdir davet beklediğim uygulamadır.
    yok mu gönderecek?
  • give me an invitation code
  • bir süredir girmiyordum, şaşırdım girince, leş olmuş muhabbetler, en 'cool' gruplarda bile ''bilmem ne hanım çok güzelsiniz, sizin için elimi keserim'', ''bilmem ne bey o vücut sizin mi? altında ezilmek isterdim'' gibi muhabbetler dönüyor.
  • hala altı tane davetiyesi elimde olan uygulamadır. mesaj atan arkadaşlara verebilirim.
  • oda arama seçeneği olmaması çok büyük bir eksiklik. aradığım odayı bulmak için yüzlerce odanın arasında dolaşıyorum şu an.
  • indirip daha sonrasında da bir kaç gün içerisinde sildiğim uygulamadır.

yani alt yapısı sağlam olmayan sizi beta tester gibi kullanan uygulamalardan ne anlıyorsunuz cidden bir anlam veremiyorum.

pandeminin bitimi ile kullanımı da en aza inecek olan uygulamaların başında geleceğini düşünüyorum.

bu arada sevdiklerimi de bu uygulama içinde engellemek gibi bir huyum olduğum doğrudur :)
  • elimde üç adet davetiyesi bulunan uygulama. isteyenlerin bir yeşil kadar uzağındayım.
  • (bkz: clubhouse/@krdskargonerde)

geçen ay hesabımı silmeleri yönünde gönderdiğim maili bugün yanıtlayarak hesabımı sildiklerini belirten arkadaşların uygulaması.

telefon numaramla giriş yapmayı denedim, hata veriyor. galiba oldu*
  • sözlükten clubhouse üyeliği olan hatunlarla goygoy yapmak isterim. yeşillendirebilirsiniz.
1 entry daha