şükela:  tümü | bugün
  • yapay zakaya dayalı gerçek zamanlı simülasyonlarla kontrol edilen bir ios oyunu. oyun karalara bürünmüş bir ninja çocukla başlıyor, çevresindeki olan biteni anlayabilen bu çocuğun reflekslerini, hareketlerini kullanarak gerçek bir ninja olması için eğitmeye başlıyorsunuz. çıksa da oynasak.

bu da 12 eylül iphone lansmanındaki demosu;
    http://www.youtube.com/watch?v=lilzcdc984a
  • app store üzerinden izlenebilen 1 dakikalık video'lu tanıtımıyla ios cihazlara gelmiştir.

https://itunes.apple.com/…17?l=tr&mt=8&ign-mpt=uo=8

şirin ve tatlı bir oyun, üstelik bedava...
  • 2 günde benim gibi kalası "çok tatlı lan bu ninja" seviyesine getiren oyun. oyuna ilk girdiğinizde bu salağın kendi kendine meditasyon "yapamazken" verdiği pozlar. siz çağırınca "ha emmoğlu sen mi geldin?" tarzı selam vermesi falan... hakkaten çoh hoş...
  • karnını kaşıdığınızda gülme krizine giriyor kerhaneci... çok sevimli ya la bu...
  • kahramanı bu kadar sevimli başka oyun hatırlamıyorum. kendi türünde en eğlenceli oyunlardan birisi. oyunun gercek amacını falan bırakın ilk kurar kurmaz karşınızda elini kaldırınca düşen ayakta duramayan bir sakar var ve hemen duygusal bağ kuruyor namussuz.
  • kaç milyon kez indirildiği açıklanan, son dönem fenomen olmuş oyun.
  • android versiyonunun çıkmasını lg g2 ile beklediğim bonba oyun.
    ulan ps4 sahibiyiz beklediğimiz oyuna bak. *
  • sabah akşam düzenli olarak girip ninjamı eğittiğim süper sevimli bi oyun. ninja o kadar tatlı ki sürekli gıdıklayıp duruyorum. görevleri başlarda anında yapsam da ninjamı ordan oraya atmamı söylediklerinde kıyamadığımdan ertelediğim bile olmuştu. böyle böyle delirtecekler hepimizi deyip susuyorum. *
  • mobil dünyanın yarattığı gelmiş geçmiş en sevimli karakterlerden birisini barındıran oyun.

oyunun kahramanı ile iki dakika uğraşıp da yüzü gülmeyen tek bir insan görmedim. yaptığı hemen her hareket sevimli. yere düşmesinden, sağa sola adım atmasına, yaklaşıp "çak moruk" yapmasından, dengesini bozduğunuzda kendini toparlamaya çalışmasına kadar son derece başarılı bir çalışma olmuş kendisi.

oyun değerlendirildiğinde üzerinde biraz çalışılması gerekiyor. ancak bu fizik motoru, bu modelleme ve sadece dengede kalma algoritması ile bile hala nasıl mobil cihazların takılmadan çalıştırdığını merak ettiğim bu oyuna neyi nasıl ekleyebilirler, bilmiyorum.

siz onu oyun değil de sanal hayvan misali indirin. bu kadarı bile yeterli.

en kötü, yirsiniz onu. hakikaten çok sevimli lan...
  • oyunu indirdiğim andan beri amacının ne olduğunu öğrenmeksizin bizim keko ninja ile uğraşıyorum. çok tatlı namussuz. bi de yari uzaklardaymıs bunun, çok özlemiş. onu bulcaz şimdi eheheuhe.