şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bu oyundayken keşfetmiştim robben delisini. yanlış hatırlamıyorsam 17 yaşındaydı. sonradan deli topçu oldu.

bir de volkan demirel var acayip kaleci idi, efsane oldu sonra, şaka şaka bundan olsa olsa kuru soğan olur.
  • batuhan karadeniz e wonderkid diyorlardı.
    karaktersiz herifin teki çıktı
    edit:batuhan fm07 zamanındaymış.
    silmedim bilerek yazıyı.
    adam her türlü karaktersiz çünkü.
  • (bkz: eden hazard)

edit : gelmeyin artık ustume yanlıs hatırlıyorum heralde.ayrica aynı yaştaymışız hazard'la. wonderkid yaşı kactan başlıyordu oyunda? ben neden hazard'ı çok iyi hatırlıyorum.
  • kesinlikle (bkz: maxim tsigalko) ya da (bkz: sergei nikiforenko) değildir. ikisi de tarih yazacak sanmıştım ama yolsuz çıktılar.
  • cm 01 - 02'de yıldız olan futbolcuların gerçek hayatta varlığından bile şüpheliyim.

(bkz: tsigalko) insanın içine belarus'a gitme isteği uyandırırdı. o derece sevdirdi kendini. hangi takıma alırsan al 30 + garanti.
    (bkz: nikiforenko) forvet olmayıp 30 gol atan orta saha olur mu? olur. ama gerçekte bir bok yapamamış. bir başka belarus kaplanı.
    (bkz: mark kerr) bu adam iskoçya liginde 2. lig üstüne çıkamamış. cm'de süperstardı amk.
    (bkz: franco costanzo) sanırım bu arkadaş basel'de bir süre oynadı.
    (bkz: aghahowa) shakhtar bu adamı parlatıp satmaya çalıştı da ilerleyemedi.
    (bkz: taribo west) bu adam zaten 2000 yılındayken de milli takımda falan oynuyordu.
    (bkz: van der vaart) yıldız oldu diyebiliriz. büyük takımlarda uzun seneler oynadı. süper star oldu mu? tabii ki hayır
    (bkz: robben) tek gerçek yıldız robben oldu sanırım. anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz

edit : fernando değil franco costanzo imiş, @bugundeicemedimamayarinkesinicicem uyardı.
  • (bkz: joe cole)
    (bkz: kim kallstrom)

ve tabii ki ayağının dışı canımızın içi

(bkz: ricardo quaresma)
  • geçen bir yazıda okumuştum. tsigalko sakatlanıp bildiğin asgari ücretle çalışmaya başlamış ülkesinde. cm 01-02'den haberi bile yokmuş... internette yardım ya da iş bulma kampanyası başlatılmıştı adına.
  • samir ben said nasri sanırım marsilyada 15 yaşında idi.lakin 18 yaşindan kücük diue sözlesme imzalayamayıp haftada bir kontrat yenileme yapıyordum.
  • (bkz: luca toni)