• osmanlı zamanında hep öyleydi. eski istanbul beyefendileri "dimitri'nin yeri"'ne daima gran tuvalet, levantenler trençkotla gelirdi. hey gidi günler.
  • cm/fm'cilerden başkası anlamaz.

evet invisitibly'nin aktardığı mesajlardaki gibi maç sonunda %100 futbolda beni tartıştıklarını, hıncal'ın atıp rıdvan'ın tuttuğunu, demirkol'un beni romantize ettiğini bilirim.
    cm/fm, dua edin bir aksiyon oyunu değildir. yoksa yaşı 20 ile 45 arasındaki bir grup erkeğin evde komando kıyafetiyle tavandan sarktığına şahit olurdunuz.
  • takım elbisem yoktu da eşofman giyiyordum o zamanlar aykut kocaman benim takımda topçuydu yıllar geçti ben bıraktım aykut giydi benim eşofmanları muhabbet konusu oldu ne yapalım sağlık olsun
  • bir bardak viski ve bir adet puro ile süper şekilde tamamlanan aktivite. kolay değil şampiyonlar ligi finalinin stresini yaşamak.
  • önemli maçlarda (bkz: uefa kupası finali, şampiyonlar ligi ikinci tur) evdeki lalettayin bir atkıyı mourinho & mancini melezi şekilde takıp maça çıkmışlığımız da vardır
  • maç bitimi salonda yapılacak basın toplantısında şık görünebilmek içindir. gerçi kristal vazoya söz vermeden toplantıyı terk ederken kendisini hışımla üzerime devirip kravatı bok etmiştim ama... (son dakika penaltısıyla kupa kaybetmenin gerginliği, yoksa kariyerim boyunca basının sorularına sabırla cevap verdim. tuvalet molalarını bile ahmet çakar'ın programına canlı bağlanarak değerlendiriyordum. hey gidi.)
  • bir atletle hard truck oynamak değildir. bir de gurbetteki manitanın vesikalığını monitöre iliştirdikmiydi, yollar bize vız gelir artık. oğlum, aç ordan bi orhan baba, daha yolumuz uzun.
  • flight simulator oynuyorsanız oldukça normal gelen bir davranıştır. takım elbiseyi abarttığınızı sanıyorsanız, pilot üniforması giyip evini simülatöre çeviren ve saatlerce(gerçek uçuş saatleri kadar) uçarak dünyadan tam anlamıyla kendini soyutlayanlara ne demeli? hele hele bir arkadaş bulup shared cockpits yaparsanız büyük ihtimalle yıllar sürecek bir hastalığa yakalanmışsınızdır. geçmiş olsun bütün bağımlı arkadaşlara...

rol yapma oyunları hastalıktır. yapmayın. oynamayın.
hesabın var mı? giriş yap