• nickini yaptığı yetmezmiş gibi her msn konverzasyonunda erkek arkadaşından bahseden hatun kişi.
  • ne zaman yazışsak, "ışınlama teknolojisi ne zaman kullanılabilir hale gelecek" ya da "mersin'e havaalanı yapılır mı, yapılırsa denizli - mersin karşılıklı uçuş koyarlar mı" gibi şahane soruları zihnime sokan sümsüper insan. her gece kendisinden alınacak bir doz muhabbetin; iç daralmasına ve şiddetli bunalıma karşı olumlu etkileri, isviçreli elinadamları tarafından klinik deneylerle ispatlanmıştır.
  • hiddetimin farkına varıp, çevremdekilere sabır dileyen.
  • tezle uğraşan ve tez zamanda bitirmesini dilediğim yazar.*
  • akademik konularda beni bir kaynak olarak gösterip gururlandıran, korkusuz ve optimist bir denizci.
  • yüzde beş yanılma payıyla alkol seviyesi ölçebilen, dünyanın dört köşesinde bağlantıları olan enternasyonel yazar.
  • benim "abla" dediğime ismiyle hitab eden saygısız. ayrıca ota boka içmeye başladı, hadi bakalım.
  • muhabbetini nasıl özlediğimi bu gece farkettiğim.. en kötü geceyi bile iyi geçirmeyi sağlayan, bu avradını siktiğim msn'inde ifadesiz, sessiz satırlarla buz tutmuş halde konuşurken bile insana kendini iyi hissettiren, beraber daha ne şarap, bira içilecek, ne sohbetler döndürülecek..

kartladık be..
  • burda hastalıktan kırılmış ve kendimi bilmez bir halde yatarken yanımda olmasa da telefonun ucunda olan iki insandan biri.. çok sevdiğim, evet. bir de büyüğü olarak biraz sözümü dinlese süper olacak, tam olacak.
  • cambaz demek isterken cımbızın kısaltması gibi bir nicke sahip oluvermiş yazar, ki şimdiye kadar mersin'de delirmediysem, sebebi olan kişidir*. kocaman evinde kaybolma ihtimali varsa dağınıklığından değil, minicikliğindendir*. bazen siz konuşurken leb demeden leblebiyi anladığını sanarak heyecan yapar, sonra da bir şey olmamış gibi devam eder dinlemeye. zaten her daim heyecanlıdır. türkçe rock müzik arşivi oluşturmada yardımcı kişidir. pc'si primitive calculatordur ama pes etmemiştir, gmailinde dosyaları biriktirip writer bulduğu anda yazıp arşivler. kötü gün dostudur; en zor zamanlarda bana ve arkadaşlarıma evini açan; bunaldığım zamanlarda kahvedir, poğaçadır bahane edip yanına gittiğimde sohbetiyle beni rahatlatan kişidir. iyi ki vardır.
hesabın var mı? giriş yap