şükela:  tümü | bugün soru sor
781 entry daha
  • 16 mart için 3. kategoriden 2 kişilik biletimin olduğu gösteridir. ilgilenenler için duyurulur.
  • buraya ilan koyup biletiyle insan kazıklamaya çalışan tüm yazarların başını almasını istediğim durum. hatta benden alın ücretsiz vereceğim
  • iphone modeli sandığım gösteri
  • 2 kişilik bilet olanı varsa benide yeşillendirebilir.
  • mart ayında yapılacak herhangi bir gösteriye gişe fiyatından 2 adet bilet aramakta olduğum gösteri.( tanımı da yapmış olduk vuhuuu) devretmek isteyenler iletişime geçebilir.
  • https://eksiup.com/0d61f8374268

geldik buradayız, bugün türkiyedeki ilk gösteri olacak. merakla bekliyoruz.

gösteri sonrası editlenecektir
  • tanım:ülkede işini hakkıyla yapan ender insanlardan stand-up gösterilerinde tartışmasız tek isim cem yılmazın son gösterisi
    böyle havalı bir giriş yaptım ama kişisel görüşüm beklentimin de yüksekliği sebebiyle sanırım bir cmylmz tadı alamamamla sonuçlandı. hatırlayıp tekrar tekrar güldüğüm ya da anlatma isteği belirten skeçleri diğer gösterilerine nazaran azdı. o yüzden bu yorumda bulunsam da tabi ki çook güldüm. kendi hayatını ve çevresini o hikayeleri dinlediğimiz aslında daha samimi bir cmylmz vardı. bu da hoşuma giden bir detaydı.netice itibariyle ilk kez kendisini canlı izleme fırsatı bulduğum için çok mutluydum. umarım bir sonraki gösterisinde de ilk izleyenlerden olabilirim.
    edit:gösteri geçen hafta izlenmiştir.
  • 2 kişilik gerçekten uygun fiyata bırakacak olan dm atsın alacağım.
  • arkamda yer alan adamın her cümleye kahkaha atmasından dolayi bana zehir olmuş gösteri. genel olarak güzel diyebiliriz.
  • mart ayı, nisan ayının ilk yarısı için 2 adet yanyana bilet aradığım gösteri. elinde olan yeşillendirsin, cenk edelim hele.

edit: işbu entry amacına ulaştığında kendisini imha edecektir.
162 entry daha