şükela:  tümü | bugün soru sor
  • lan *mına koyim, gösterinin biletleri doğru düzgün reklamı yapılmadan yarım saat içinde tükenmiş, karaborsa oluşmuş. ekşici beyimiz de gelmiş x tarihine iki kişilik bilete ihtiyacım var, gişe fiyatından, yeşillendirin diyor *

https://karikaturistan.files.wordpress.com/…g?w=768
  • uzun zamandır bekliyordum haberimiz olmadan bitmiş. 3 kişilik yan yana bilet ayarlayabilecek biri olsa çok seviniriz , sevindirin şu izmirli kardeşinizi. vardır illa ki fazladan alan
  • 2 ya da 3 kisilik biletlerinize talibim.
  • şimdiden yapacağı olası esprileri özet geçeyim:

-türkler uzayda temalı en az bir espri.
    -plaza türkçesi, türk-ingilizcesi konulu en az birkaç espri.
    -nostalji temalı en az bir espri.
    -uçaklar ve uçmayla alakalı en az bir espri.
    -yurt dışına çıkmış türk esprisi.
    -filmlerinde hep aynı isimlerini oynatması hakkında eleştirenlere laf sokacak.
    -twitter hakkında espri yapıp laflar sokacak.
    -bir tane siyasi espri yapacak o da trump hakkında olacak.
    -çok param, pahalı arabalarım var temalı bir espri yapacak.
    -ben buralara nerelerden geldim temalı espriler yapacak.
    -orta üst sınıf, beyaz yaka eleştirisi
    -selfie/cep telefonu esprisi

bonus:

-ekşi sözlük'e giydirme.
    -popcorn esprisi
    -nusret esprisi

önceki gösterilerine göre biraz daha ciddi bir tonu olacak ve kendisini eleştirenlere bol bol kinayeli laflar sokacak.
  • yanyana bileti olan varsa talibim efendim, ilgililere duyurulur.
  • 2 adet bilete ihtiyaç duyduğum gösteridir.
  • malum ortamlara düşmesini beklediğim gösteri. çünkü cem yılmaz afyon’a gelip gösteri yapmaz. benim de istanbul’a gitme imkanım yok.
  • cem yılmaz bu tip isimleri nereden buluyor ? stand-up gösterisi mi fıfa 19 üst paket mi amk bu.
  • nisan ayının biletleri cuma günü satışa çıkacak olan gösteri. karaborsa almayın.

ayrıca karaborsa biletleri stubhub'da en ucuz 700 tl'ye kredi kartı ile satılıyor. bu yasal mıdır?
  • yıllardır beklediğim ama istanbula gidemediğim gösteridir canlı izlemek vardı ooff off