• iphone modeli sandığım gösteri
  • mart ayında yapılacak herhangi bir gösteriye gişe fiyatından 2 adet bilet aramakta olduğum gösteri.( tanımı da yapmış olduk vuhuuu) devretmek isteyenler iletişime geçebilir.
  • tanım:ülkede işini hakkıyla yapan ender insanlardan stand-up gösterilerinde tartışmasız tek isim cem yılmazın son gösterisi
    böyle havalı bir giriş yaptım ama kişisel görüşüm beklentimin de yüksekliği sebebiyle sanırım bir cmylmz tadı alamamamla sonuçlandı. hatırlayıp tekrar tekrar güldüğüm ya da anlatma isteği belirten skeçleri diğer gösterilerine nazaran azdı. o yüzden bu yorumda bulunsam da tabi ki çook güldüm. kendi hayatını ve çevresini o hikayeleri dinlediğimiz aslında daha samimi bir cmylmz vardı. bu da hoşuma giden bir detaydı.netice itibariyle ilk kez kendisini canlı izleme fırsatı bulduğum için çok mutluydum. umarım bir sonraki gösterisinde de ilk izleyenlerden olabilirim.
    edit:gösteri geçen hafta izlenmiştir.
  • 2 kişilik gerçekten uygun fiyata bırakacak olan dm atsın alacağım.
  • arkamda yer alan adamın her cümleye kahkaha atmasından dolayi bana zehir olmuş gösteri. genel olarak güzel diyebiliriz.
  • eski gosterilerinden farkli olarak, daha cok seyirciyle sohbet eder gibi geçen samimi bir gösteri olmuş. ılk yarisi bitti ve oldukca keyifli gidiyor. cem abimiz anlatiyor, biz dinliyoruz.

edit: 2. yarisi daha da güzeldi, gerçekten ozlemisiz. eksicilere laf carpmayi da unutmadi sagolsun *
  • 9/10 nisan tarihine 2 kişilik bilet aradığım gösteri. elinde bilet olan yeşillendirebilir mi?
  • "artık sinemada izleriz nabalım" dedirten cem yılmaz gösterisi.
  • (bkz: overkill)
    vurmayın olm.
    hem diamond hem elite hem platinum, bir de plus.
    yazarken fark ettim ki içinde bir tane türkçe sıfat yok.
  • cem yılmaz‘ın 16 mart 2019’da ilk gösterimini yaptığı stand-up gösterisi.
    valla birşey yazmayacaktım ama gösteri sonunda “ekşi sözlüğe sonra gidip yazarsınız” tarzında birşeyler söylediği için yazma ihtiyacı hissetim. buradan kendisine tavsiyem, bundan sonra kız arkadaşı özellikle aşırı derecede güzelse showlarına getirmesin. 2,5 saat boyunca “bu defne samyeli‘de ne güzel kadınmış yhaa” diye kadını izlemekten showa odaklanamadım. *
    güldük/eğlendik. gayet de güzeldi. bilet bulsak da yine gitsek.
hesabın var mı? giriş yap