şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • arkamda yer alan adamın her cümleye kahkaha atmasından dolayi bana zehir olmuş gösteri. genel olarak güzel diyebiliriz.
  • mart ayı, nisan ayının ilk yarısı için 2 adet yanyana bilet aradığım gösteri. elinde olan yeşillendirsin, cenk edelim hele.

edit: işbu entry amacına ulaştığında kendisini imha edecektir.
  • eski gosterilerinden farkli olarak, daha cok seyirciyle sohbet eder gibi geçen samimi bir gösteri olmuş. ılk yarisi bitti ve oldukca keyifli gidiyor. cem abimiz anlatiyor, biz dinliyoruz.

edit: 2. yarisi daha da güzeldi, gerçekten ozlemisiz. eksicilere laf carpmayi da unutmadi sagolsun *
  • bilet aradığım gösteri.
  • biletine soktuğumunun gösterisi. bilet satanın ayrı, arayanın ayrı ağzına tükürdüğümün stand up'ı. sözlüğü mahvettiniz lan.
  • 9/10 nisan tarihine 2 kişilik bilet aradığım gösteri. elinde bilet olan yeşillendirebilir mi?
  • (bkz: overkill)
    vurmayın olm.
    hem diamond hem elite hem platinum, bir de plus.
    yazarken fark ettim ki içinde bir tane türkçe sıfat yok.
  • cem yılmaz‘ın 16 mart 2019’da ilk gösterimini yaptığı stand-up gösterisi.
    valla birşey yazmayacaktım ama gösteri sonunda “ekşi sözlüğe sonra gidip yazarsınız” tarzında birşeyler söylediği için yazma ihtiyacı hissetim. buradan kendisine tavsiyem, bundan sonra kız arkadaşı özellikle aşırı derecede güzelse showlarına getirmesin. 2,5 saat boyunca “bu defne samyeli‘de ne güzel kadınmış yhaa” diye kadını izlemekten showa odaklanamadım. *
    güldük/eğlendik. gayet de güzeldi. bilet bulsak da yine gitsek.
  • adina ne bulursak ekliyelim ki bileti alanlar "ne bu lan? nie bu kadar pahali?" demesinler diye olusturulmus isimli gosteri.
  • benim baya güldüğüm gösteri. cmylmz tadı aldım yani.