şükela:  tümü | bugün sorunsallar (5)
  • 11 aralık tim gösterisi için 3. kategori en ön koltuklardan 2 adet biletim mevcut.
    ilgilenenler yeşillendirebilir.
  • 25 aralik bostanci gosteri merkezindeki etkinlige 2 adet biletim var. 6. kategori
    edit: satildi
  • bu çılgınsı pahalılığına gerçekten anlam veremediğimdir.
  • 18 aralık 2019 zorlu performans sanatları merkezi turkcell sahnesinde 1. kategori orkestra orta bölümü ff sırası 19-20 numaralı koltuklar
    2 adet bilet bulunmakta isteyenler yeşillendirelir.

satıldı.
  • (bkz: mecidiyeköy'den mecidiyeköy'e 40 dakikada gitmek)

2013 yılında açılmış bir ekşi sözlük başlığı. bu başlığı espri olarak kullanan cem yılmaz, sözlüğü yoğun takip ediyor sanırım.
  • bu başlık altı kadar pisletilmiş bir yer görmedim. herkes acil durumdan biletini satıyor gösteriyi izleyip yorumlayan yok. yok 6. sıra yok 2. sıra gidin cem yılmaz bilet devri diye sayfa açın ne bok yazacaksanız orada yazın.
  • 10 aralik tarihine 2 kişilik bileti olan iletisime gecenilirmi acaba makul fiyat sunmak şartıyla
  • cem yılmaz film konusunda her zaman sıvayabilir ama konu stand up'sa her zaman süper olur.

bunun en önemli kanıtı ise bir önceki gösterisi olan fundamentals'ın sinemada gösterilip acayip bir gişe sayısına ulaşmasıdır. mesela cem yılmaz film yapıyor işte karakomik filmler, pek yakında, işte yahşi batı, ali baba bilmem ne... bir sürü oyuncu oynuyor. ama gişe o fundamentals'ın yarısı bile etmiyor... dolasıyla bu gösteri de sinemada gösterilirse aynı etkiyi gösterecektir.
  • ben netflix’e gelmesini bekliyorum. :(

:)
  • 1. 2. veya 3. kategori tarih farketmeksizin 2 adet bilet arıyorum. satmak isteyen yazarlar yeşillendirebilirler.

edit: ilginiz için sağolun arkadaşlar, bilet bulunmuştur.