• adam bitmiş diyen herkes yanlış düşünüyor. bir önceki şovuna da gitmiştim kesinlikle ondan daha az komik değil.
  • 2 aralık gösterisine önden 3.sırada 2 adet bilet arzu edenler özelden mesaj atabilir.bilet fiyatına verilecektir.teslimat beylikdüzünde olabilir.
    açıklama:bileti verdim arkadaşlar.
  • tarih farketmeksizin 2 kişi yan yana bilet aramaktayım. bilginize..

edit: ihtiyaç kalmamıştır, teşekkürler..
  • cem yılmaz'ın kapalı gişe oynadığı, biletlerinin sözlükte kara borsaya düştüğü gösterisi.

erken davranıp canlı izleme şansı yakaladım. iyi ki de yapmışım dedim. adam gerçekten eğlenceli.

bu gösterisinde etrafa biraz fazla yükleniyor, tanıdık herkese gömdü sanırım teker teker. rahatsız olunabilecek kısımlar vardı ama gösteriyi sadece keyif almak için izlemek lazım; gül geç işte bilader neyin laga lugasını yapıyorsun. adam mizah yapıyor, hepsi bu.

fundamentals'da daha çok gülmüştüm, kabul.. ama gerçekten bu adam daha bitmemiş; "dibinde biraz kalmış" swh
  • 2 kişilik yan yana bilet aradığım cem yılmaz'ın yeni gösterisi.

satmak isteyen varsa yeşillendirebilirse çok makbule geçer.
  • dün gece izlemiş bulunuyoruz, ben bu kadar sayfa yazının içinde çok az yorum gördüğümden yorumlarımı yazacağım. çok uzun sürmedi 21.00' de başladı, 22.10' da ara verdi 22.25 gibi başladı 23.25' te pat diye bitirdi. çok kısa geldi bana daha uzun bekliyordum.
    gösterinin genelini ufak gülüşlerle birkaç yerini kahkahalarla geçirdik. güzel tespitleri de vardı ama kulağa yeni gelmeyen kısımları da vardı.
    yine de bu ülkede bir fenomen olduğu kesin izleyin yani değer.
  • 25 aralik bostanci gosteri merkezindeki etkinlige 2 adet biletim var. 6. kategori
    edit: satildi
  • bu çılgınsı pahalılığına gerçekten anlam veremediğimdir.
  • 18 aralık 2019 zorlu performans sanatları merkezi turkcell sahnesinde 1. kategori orkestra orta bölümü ff sırası 19-20 numaralı koltuklar
    2 adet bilet bulunmakta isteyenler yeşillendirelir.

satıldı.
  • (bkz: mecidiyeköy'den mecidiyeköy'e 40 dakikada gitmek)

2013 yılında açılmış bir ekşi sözlük başlığı. bu başlığı espri olarak kullanan cem yılmaz, sözlüğü yoğun takip ediyor sanırım.
hesabın var mı? giriş yap