şükela:  tümü | bugün
 • kemiksiz 35 kilo gelir.
 • misyonunu tamamlamış olup polat alemdar ceketi alarak dosta güven düşmana korku salmaktadır bu sıralar ..
 • şu sıralar ankara'da tiftik keçisi pandiklemektedir kendisi .. partilerde, kokteyllerde üzerine hunharca hücum eden genç kızları düz hamlelerle savuşturmasıyla ün yapmıştır .. zaman zaman kendisinin yüzüne baktığınızda konya ovasını görebilirsiniz ..
 • zaman zaman sırra kadem basmayı sevenlerden. ayaklı sır kapısı. acıbadem yöresinde gizemli işler çevirip bermuda şeytan üçgenini yaratmışlığı vardır. bir osursa dağları devirecek güçte olduğu doğrudur aynı osurukla cemaati'de sıçırtabilir tabi. çok bilir konuşmaz ..
 • hasat zamanı dize gelmeyendir. kendisinden sebze olsa turfanda yetişen domates'ten fazlası olmazdı yüksek ihtimalle. şu sıralar yaptığı özel idmanlarla sexy vicotunu yaz sezonuna hazırlamaktadır. ağına düşürdüğü kızlara fatality yapamaması ile nam salmıştır. bahçeden çekirge yakalamış kedi edasıyla halının ortasında pati darbeleriyle türlü oyunlar yapmayı sever fakat işini bitiremez.

  bitiricilik konusunda kaleciyle karşı karşıya kalan almeida'dan hallicedir. zaman zaman kendisine bakarken serbest atış çizgisindeki ömer aşık'ı izliyormuş hissiyatına kapılmak doğaldır. kırmızı kar yağışının yılmaz bekleyicilerindendir.
 • verdiği cevapların asla sorulan soruları karşılamaması ile nam salmıştır. bu konuda yurtdışında yüksek lisans yapabilecek bir yeteneğe sahiptir. bira içmeye çağırdığında "hayır" yerine "dün gece uyumadım" tarzı kelek cevaplar vermeyi sever. ekürisi acıbadem cevdet'i de telefonumu neden açmadın sorusuna "ümraniye'deydim" tarzı akıl tutulması içeren cevaplar verebilen bir insan zaten. ikea'dan aldığı bilgisayar masasının ortasına delik açıp icat yaptım diyerek nasa'ya maymun yollamış bilim adamı edasıyla ortalarda dolaşabilir. burun estetiğine michael jackson'dan fazla para vermiştir ..

  allah bu adamlara aşağıdaki gibi bir diyalog yaşatacak bir gün buna canı gönülden inanıyorum ..

  (bkz: #17048499)
 • quidditch tarihinde harry potter'dan sonra gelmiş geçmiş en büyük kovalayıcı olarak bilinir. bir zamanların karanlık büyücüsü lord voldemort ile fiziksel benzerlikleri mevcut olmasına rağmen kendisi de öncüsü harry potter gibi seçimini gryffindor yurdundan kullanmış ve okuldaki yurtçu kültürünü benimsemiş, diğer yurtlar arasındaki kutuplaşmayı azaltmak için çalışmıştır. bu dönemde kendisine zaman zaman hufflepuff'çı muamelesi yapılsa da durumdan alnının akıyla çıkmıştır. ev hayvanı ve patronusu aslan kuyruklu kertenlekedir.
 • giydiği formaların günden güne renk değiştirmesi ile akdeniz sahillerinde bukalemun olarak tanınmaktadır. orta yolcu kimliğinden zerre ödün vermeyip, ayranının dökülmesini asla istemez. tarafını tuttuğu kişilerin yelpazesi enes batur'dan aziz yıldırım'a kadar uzanır. en sevdiği şarkıcı aleyna tilki, en sevdiği basketbolcu jordan clarkson'dır. amerikan rüyasını yaşamak için geldiği istanbul'dan, memleketine toprak ağalığı yapmaya döndüğünden beri hizipçiliğin doruklarında gezdiği bir gerçektir. dönem dönem arda turan'ın üzerine çok fazla gelindiğini de iddia etmiştir.

  geziyi ilk 3 gün o da desteklemiştir. hayatımda gördüğüm yegane günahkarlardan olmasına rağmen hakiki bir ramazan müslümanıdır. harp zamanı aynı cephede yer alsanız, ilk hendeği kazana kadar saf değiştirerek karşı cenahta kendisini görmek mümkündür. tartışmasız bir "tadımız kaçmasın, abartmayalım beyler .." insanıdır.

  24 haziran günü eline pusula verirken dikkat edilmelidir ..