• discovery communications kanalı doğuş grubundan satın almış ve kasım ayında yayınına son verecekmiş.

  kaynak

  yerine (bkz: tlc) isimli bir kanal yayına girecekmiş fakat bu kanal cnbc-e ile aynı çizgide olmayacakmış.

  edit:ntv haber biraz daha yumuşak bir geçişle kanalın satışını ve yeni kanalın içeriğini detaylıca da anlatmış

  kaynak2
 • peki o zaman ben butun cbnce dizilerini izliyorum nickli yazar ne olacak. birak eksik biraz hüzünlü biraz güdük kalmayacak mı?

  peki mahfi eğilmez nereye gidecek. ya o türlü forex firmalarının uzmanları nereye bağlanacak?

  hele o sigaraların ucundaki çiçekler. solacak mı onlar :(
 • discovery channel'ın sahipleri satın almış, artık iyi mi oldu kötü mü oldu bilemem. çocukluğumu sıkıntıdan kurtaran, el kadar bebeyken altyazılı bir şeyler izlemeyi öğreten kanaldı kaliteyi korusa bari.
 • netflix gibi bir ihtiyacı doğuracak olan hadise.
 • artık eşek değillerse yeni tlc kanalında hd yayın verirler. biz de o bulanık görüntüden kurtuluruz.
 • kanal e iken izlerdim, cnbc-e olunca izlemeye devam ettim. kapanacağını duyunca resmen hüzünlendim.

  çoğumuz için ilklerin kanalıydı. umarım doldurulur yeri.
 • yabancı dizi izlemeye cnbc-e sayesinde başlamış efsanevi nesli üzen haber. the o.c., nip tuck, six feet under, one tree hill, angel, vs. vs. vay be.

  (bkz: cnbc-e jenerasyonu)
 • bir nesilin ingilizceye ilgi ve sevgi duymasına aracı olan kanalın kapanma haberidir .
 • tlc adlı kanalın aynı frekanslardan yayına geçmesine sebep olacaktır. linkleri tıklayıp okumaya üşenenler için yapıştırayım;

  mutlaka görülmesi gereken “yaşam tarzı” ve gerçeğe dayalı içerik sunan eğlence programlarına ek olarak küresel arenada en çok konuşulan yapımları ekranlara getirecek olan tlc türkiye, türk izleyicilerine, amerika’nın hit dizisi fear the walking dead ve aquarius ile ingiliz dönem draması poldark gibi dizilerle değişik bir seyir tecrübesi sunacak.

  fear the walking dead’in amerika’da kısa süre önce gerçekleştirilen ilk gösterimi, 10.1 milyon seyirci ile televizyon tarihine geçti ve kablolu yayın tarihinde toplam seyircide bir numaralı ilk gösterim oldu. ingiltere’nin hit dizilerinden poldark ise ilk gösteriminde 7 milyona yakın izleyici yakaladı.

  tlc türkiye ayrıca own: oprah winfrey network’den de popüler bir seçki sunacak: oprah prime ve beyonce, cameron diaz ve pharrell williams gibi büyük yıldızlarla içten söyleşilere yer veren oprah’s master class, tlc ekranlarında olacak. tüm bunların yanı sıra the vikings, hannibal ve komedi dizisi mike & molly gibi cnbc-e’nin en popüler dizilerinin birçoğu da tlc’de izleyicilerle buluşmaya devam edecek.

  amerika’da 95 milyondan fazla ve uluslararası arenada 190 pazarda 303 milyon haneye ulaşan tlc, uluslararası bir marka. kendi segmentinde lider olan tlc, 2014 yılında amerika’da kadınlara hitap eden ilk 10 kablolu kanal arasında yer alırken, küresel ölçekte ise ingiltere, asya pasifik, güney afrika ve polonya gibi pazarlarda 1 numaralı uluslararası “yaşam tarzı” kanalı konumunda.
 • zamanında az mı muppet show, az mı vikingler (çizgi film olan) izledik cnbc-e' de? abd'deki late night talk show'larıyla bu kanalla tanıştık. artık pek izlemesem de, yeri çok farklıdır bende. ulan bi' kanal için böyle duygulanacağımı düşünmezdim.

  kapanacak olması çok üzen, inanılmaz duygulandıran kanaldır.
hesabın var mı? giriş yap