şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: cnn türk)
 • an itibariyle yayınladığı belgeselde iki erkek ayının kavgası üzerine "kazanan haremin sahibi" denilen kanal bozuntusu.

  ha aq tabi ayılarda da harem var, erkek ayılar haremin sahibi olmak için savaş yapıyor, harem ağaları da tilkiler.

  orta boy hatun ayı da hürrem sultan olsa gerek.

  gerizekalı kanal.
 • ozelde turkiyeden ve genelde dunyadan "bihaber" haber seysi
 • maç izlicem diye biraz önce açtığım kanaldır. kudüs'ün gizemli tarihi adı altında antisemitizm izliyorum. yemin ediyorum bu paylaçoların söylediği şeylerin yarısı doğru olsa ben yahudi'liğimden çok küçükken vazgeçerdim. karşılarında oturan yahudi birisi olmaması veya ilber ortaylı gibi söylediği her yalanı suratlarına vuracak birisinin olmaması bu yüzdendir.* bi de biz musevilere değil israil devletinin politikalarına karşıyız diyorlar.. oldu canım. ben de 2 saat müslümanlara bok atayım sonra erdoğan hükümetini eleştiriyorum diyeyim, sonra da hoşgörü üzerine nutuk çekeyim. eğer bir hükümete karşıysan o hükümetin vatandaşlarının dininden bahsetmezsin. hiç bilmeyen koskoca 2500 yıllık dini terör şebekesi zannedecek. bir de çıkıp 'eğer bu şekilde israil'i fransa'da eleştirseydik antisemitik olduğumuz için bizi içeri atarlardı ama türkiye bir özgürlükler ülkesi olduğu için bu kadar rahat konuşabiliyoruz' dedi. fransa da her dine ve yabancıya çok hoşgörülü bir ülke değildir ama şu yaptığınızın yarısını yapamazdınız orda, özgürlük dediğiniz şey başkasının özgürlüğünü kısıtladığınız yerde biter. bu kanalın vukuatları biliniyor ama bana dokunan tarafından yazmak istedim çünkü en azından bu konuda haberlerin nasıl olması gerektiğinden uzak şekilde verildiğini çok net görüyorum, doğu anadoluda veya çok bilgim olmayan yerler hakkında ne yalanlar döndüğünü tahmin bile edemiyorum ve üzülüyorum, bu salak paylaçolara inanana da sesini duyuramayana da..

  *ilber ortaylı'nın bu tip bir programda 'oha canım iyice salladın, aslında şu söyledir..' diye başlayıp oturup doğrusunu anlattığına şahit olmuşluğum vardır. dinimi benden daha iyi bildiğinden eminim.
 • uzun zamandır tv izlediğim yok ama bu kanalı son izlediğimde bu saatlerde genelde politika - tartışma programları olurdu. an itibari ile yemek ve diyet konusunda bir tartışma dönüyor. "kahvaltı günün en önemli öğünü değildir" dedi bir tanesi az önce. programın da adı "gündem özel" ne acayip?!..
 • bugünkü cumhuriyet gazetesindeki marmara öldürülüyor haberini gösterirken hemen dibindeki tayyip karikatürünü buzlayarak sansürleyen kanal.