şükela:  tümü | bugün
  • web sayfasinin under construction olmasi icin fazla eski bir kanal. http://www.cnnturk.com.tr/
  • fenerbahce sampiyon olsun diye her turlu sebekligi yapan, abartip paf takimi macini bile sampiyonluk provasi diye anlatan, acaba bu ise orjinal cnn ne diyor acaba diye dusunduren bir o kadar da insani dumura ugratan, aslinda tipik bir aydin dogan grubu aktivitesi olarak gorulup fazla ciddiye alinmamasi gereken televizyon kanali.
  • spor bolumu her gecen gun bataga saplanan tv kanali. en son harikalari ise milanoda yapilan cl final macini, munih olimpiyat stadinda oynatmak oldu.
  • bana hep sanki bi amerikan yapımı dizi izliyorum da orda tvyi gosteriyor izlenimi yaratan kanal
  • cnn turk kuruldugu zaman kendini ntv'ye rakip olarak gormuyordu. cnn turk yoneticileri ozellikle yapilan roportajlarda ustune basa basa biz ntv den farkliyiz ntv haber programlari disinda tartisma, ekonomi, kultur-edebiyat,spor gibi farkli konulari da isliyor biz sadece haber kanali olacagiz demisdi. ama gecen 2 yildan sonra cnn turk degistirdigi program yapisi ile ntv nin kotu bir taklidi olmakdan oteye gidemedi. ornek olarak 90 dakika nin alternatifi olarak fatih terimi ile program hazirladi. ntv nin eko diyalog una karsi cnn turk ercan kumcu ile cesitli ekonomi programlari hazirladi. ntv de yayinlanan karalama defteri programini kendi kanalina transfer etti. ntv de calisan ust duzey yonetici nuri colakoglu yu kendi kanalinin basina getirdi. yani biz ntv den farkliyiz diye baslayan cnn turk daha sonra yaptigi program degisiklikleriyle tukurdugunu yaladi
  • haber, hava durumu gibi çeşitli arkaplan resimleri ve harf değişme efektlerinin* bbc world kanalından arakladıklarını düşündüğüm kanal.
  • kendimi bildim bileli siteleri yapım aşamasında. sanırım domaini sadece e-posta hesabı açmak için kayıt ettirmişler. her programları e-posta üzerinden yürüyor maşallah ama sitelerine yayın akışlarını koymaktan bile acizler.
  • en az uc calisaninin suser oldugunu tahmin ettigim kurulus.
  • efes pilsen sponsorlugunda duzenlenen pre-world cup'in turkiye di$indaki butun maclarini da gostermesiyle alki$i hak etmi$ ama son dakkada yaptigi manasiz "odul torenini gostermeme" durumuyla eksiler kazanmi$ olan televizyon kanali.
  • aşırı taraflı habercilik yapan kanal.. kanald'den daha fanatik nerdeyse..