• cemberlitas hamami'nda bir guzel kirklandiktan* sonra; " tellak beni bir keseledi ruhum inceldi" diyen ince kisilik.
  • elinde erbaşın not defteri
    aklında kafa güzel playstation hayalleri
    yol ver dağlar yol ver
    kır saçlı burak gelir

jandarma yol kontrolünde gerekir
    şu anda uçak bileti burağın cebinde gerekir
    yol ver dağlar yol ver
    kır saçlı burak gelir

mutlu mesut yaptı askerlik görevini
    o askerdeyken içen sıçan arkadaşları kendilerini daha bi güvende hisetti (bu bölüm uzun hava)
    yol ver dağlar yol ver
    kır saçlı burak gelir
  • insanın kalbini zangırdatan telefon şakalarıyla ünlü hain arkadaş, ne zaman evine (kedi yetimhanesine) misafirliğe gitsek komedi ve korku filmleri atmosferinde bir dünyaya adım atıyoruz.
  • kilibik bir arkadasimiz olup, sevgilisi izin vermedigi müddetçe evden di$ari adimini atamayan ki$idir. hastasi oldugu besiktas'in maclarina bile "ya abi benim onu görmem lazim" diyerek gelmemi$, sonra da "aslinda canim da hiç istemiyordu" demek suretiyle hanimköylülügünü örtpas etmeye çali$mi$tir, hortumcudur, dombilidir.
  • her daim siyah giyinir bi de bu adam. ben sandalyede otururken meydan okur, ayaga kalktigimda "aaabijimm" ayaklarina yatmaya ba$lar. onca haylazligina ragmen elim kalkmaz, severim yaradilani yaradandan oturu cunku...
  • 37 entry ve 523 karma ile mangal yürekli rişarların önde gideni olan yazardır.
  • cnn turk bjkliler grubu'nun halis munis uyelerinden olup, zaman zaman kiytirik nedenlerle bu gruba katilmamazlik yaptigi gorulmu$tur.
    *

*-sen gelmiyon mu maca?
    *-yaa hic mac havasinda diilim be abi...
    m-hadi len ordan izin vermiyo mu yine yenge?
    ckb-yok be abi, harbi diom mac havamda diilim...
    m-sen gel hele kazan'a, biz seni sokariz havana....
    ckb-sanmiyorum be aabii...karnim aariyo zaten...
    m-anla$ildi, sen yine muayyen gunundesin, teklif var israr yok!!..
    ckb-mirin ve de kirin bik bik bik..
    m-bi$ii mi dedin?
    ckb-yok abi bi$ii demedim ben...
    m-peki...
  • bir kez hayatimi kurtarmis bir insandir kendisi.
hesabın var mı? giriş yap