şükela:  tümü | bugün
 • öyle bir mala bağladılar ki ekonominin 1 numarasının istifa etme haberini bile talimat gelmeden dakikalardır görmüyorlar, vermiyorlar. komiserleri haftalık izinde herhalde. nasıl bir omurga aldılarsa boynunu kımıldatamıyorlar.

  çok sayıda mesaj geldi haberi teyit edemedikleri için yayınlamamışlardır. arkadaşlar bunlar nisan ayında sokağa çıkma yasağında arkasından metrobüs geçtiği halde 30 dk'dır metrobüs gelmiyor diyen muhabiri teyit mi etmişlerdi. güldürmeyin. üstelik bu muhabir halen bu kanalda görev başında. bugün ki yaşanan olay artık deve kuşunun başını toprağa gömmesi değil direk mağmaya inmesi.
 • ana akım medya da denilen haber siteleridir.

  en büyük eyyamlarından biri de siyasi programlarında bir bakarsınız iyi partiden, bir bakarsınız chp'den yani muhalefetten milletvekilleri varken karşılarına satılmış ve siyasi unvanı olmayan gazetecileri, akademisyenleri, köşe yazarlarını vs. çıkarırlar. iktidarın yıpranmaması için belirli gazeteciler ve akademisyenlerle kalkan olurlar. muhalefet milletvekillerinin karşısına yeni şafaktan ve diğer yandaş medyadan konukları çağırmalarıyla meşhurdurlar.
 • vatandaşa gerçek haberi veremeyen kanallardır. bu kanalların vereceği her haber şaibelidir artık. gazetecilik habercilik ahlakı bunlarda yok.

  aptalı oynuyorlar. ülkenin bakanı istifa etmiş. bu kanallar hala abd seçimlerini veriyor.

  bundan sonra başa gelecek olan kim olursa olsun, doğuş holding, demirören ve ciner holding'e yaptırım uygulamazsa ona oy vermeyeceğim. bu kanalları bu patronların elinden alıp gerçek gazetecilerin eline vermeyen her siyasetçi sahtekardir.
 • siz haber kanalı falan değil, sahibinin sesisiniz. her biriniz.
 • belgesel kanallarıdırlar.
 • ajanslara düşmediği sürece kullanmamaları gayet normaldir gençler sakin.
  aa, dha, reuters ve ap de henüz geçmedi.

  5n1k denen bir şey var habercilikte, sosyal medyayla karıştırmayın derim.

  edit: aşağılarda biri bana hakaret etmiş. çok alındım. kendisine mesaj gönderilmiyor maalesef, yakışıksız söylemlerini huzurunuzda kendisine iade ediyorum.

  büdüt: reuters'a düşmüştür. şimdi görün şamatayı...
  bu arada o hakaret eden yazara hâlâ kırgınım.
 • güya tarafsız haber kanalları bunlar. adam yalandan da olsa instagramda istifasını paylaşmış falan diye altyazı geçer.
 • ana akım haber medyası diye geçiniyorlar ama ellerine sıkıştırılan haberleri sunmaktan başka bir şeye yaramıyorlar.

  dolar/ekonomi konuşuluyor mu?
  işsizlik konuşuluyor mu?
  hukuk sisteminin baltalanması konuşuluyor mu?

  varsa yoksa 2002 öncesi dönem veya muhalefet. alayınız paralı eli kalem tutan askerlersiniz.
 • satılmış medya işte böyle oluyor. neden şaşırıyor sunuz.
  orospu gibi birşey....
  kimin parası gücü varsa onun altına yatıyor.
  kimin altına yatmışlarsa onu bekliyorlar.
 • fatih bu sefer bahane olarak ne yumurtlayacak acaba.