şükela:  tümü | bugün
 • evet, cnn türk 3 gündür kılıçdaroğlu'nun "sözde cumhurbaşkanı" ifadesini tartışıyor.

  gerçekten inanılmaz. medyanın düştüğü utanç verici halin özeti adeta. adamlar 3 gündür şu saçma söz üzerinden, muhalefete saldırmaktan resmen bitap düştüler.

  sonra bazı andaval muhalifler gelip "muhalefet ne yapıyor, yapmıyor bir şey, niye sesini duyurmuyor, halk niye akp diyor, akp'nin oyu diye hala bu kadar" diye boş boş konuşuyor.

  not: ince ve özdağ'ın çıkıp, muhalefeti kötülediği medyadır ayrıca. o kisini de unutmadık!!.

  ekleme: ahah. bahsettiğim muhalif sürüler gelmiş. şu olayda bile kılıçdar ve cehape diyorlar, a haber ağzı ile. cidden size 500 yıllık akp iktidar da müstahak. tek derdiniz, muhalefetin iktidar olmaması.

  en efsanesi ise şu; kılıçdar sussa, ekonomiyi konuşurlar. (bkz: ahahahahahahahaha)
 • medya oscar'ı kazanmak kolay mı ulan? tabii ki ahmet kardaşım ve arkadaşları bunu tartışacak.

  https://t24.com.tr/…-erdogan-in-elinden-aldi,926391
 • (bkz: boş bakkal taşak tartar)

  şunu okusunlar canlı yayında yeter:
  (bkz: 13 ocak 2021 yılmaz özdil köşe yazısı)
 • (bkz: sözde cnn)
 • bu ülkede bu tv yayınları 3 ay kes, bütün millet ayılır, afyon gibiler, walking dead üretiyorlar
 • yapay gündemler yaratarak gerçek sorunların üstlerini örtme çabası. fakat seviyeyi o kadar düşürdüler ki gündem yaratacak bahane bulamadıklarından iyice saçmalamaya başladılar. mağduriyet kartı zamanında tutunca yine mağdur olabilmek için iğne deliğinden fil çıkartmaya çalışıyorlar.
 • sen de böyle saçma sapan gündemler oluşturmayacaksın kardeşim o zaman. oturduğun koltuk ilçe belediyesi yazı işleri müdürlüğü koltuğu değil. atatürk'ün koltuğunda oturuyorsun cahil cahil işler yapıyorsun.

  önce yenikapı'ya gidip darbeye karşı olduğunu deklare edeceksin, sonra baktın hayır oyları önde başkanlık sistemi gelmeyecek referanduma bir hafta kala darbe tiyatroydu diye açıklama yapıp çekimserleri evete yönlendireceksin. ekonomi batmış önce kurmaylarından biri çıkacak satılmış ordu diyecek (sehven), gündeme yetmeyecek, hala ekonomi konuşuluyor olacak sonra başka bir kurmayın çıkıp ne alakaysa durduk yere türbana saracak, yine gündeme yetmeyecek ekonomi konuşulmaya devam edecek en son sen çıkıp sözde diye saçma sapan bir açıklama yapacaksın ve gündemi değiştireceksin

  bu akp'yi sen de kurtaramazsın bu kez kılıçdaroğlu. haftaya yine ekonomi konuşulacak o ekranda. ne yapacaksın? çıkıp sehven milletin anasına, avradıma mı söveceksin akp iktidardan düşmesin diye?
 • eskiden gündemi reisin bir cümlesi belirlerken artık işlerin tersine döndüğünü gösterir. şimdi gündemi muhalefetin bir kelimesi belirliyor.
 • hahaha. şu konuda bile hala chp ve kılıçdar'ı suçlayanlar var. işte bu zihniyet muhalefetin en büyük kanseri.

  bu mantıkla muhalefetin ağzını açmaması lazım. kılıçdar nefes alsa "besmele almadan nefes aldı" diyecek bir medya var. zaten adam konuşsa "niye konuştu", konuşmasa "niye konuşmadı" diyor bu rezil sürüsü muhalif tipler.

  sözde olayını bile 3 gündür tartışan rezil bir medya var ve bunlara tek laf yok ama bazı gerçekleri dile getiren muhalefete yine tonla laf var.

  adam nefes almadan, cnn türk'deki yandaş yalakalar gibi kılıçdar'a saldırmış. hadi anam ekşi seni yorar, cnn türk'e konuk ol sen.